Peněženka TREZOR – recenze, návod, zkušenosti

Jednoznačně nejdůležitější věcí, kterou potřebujete při investování do kryptoměn řešit, je bezpečné uložení Vašich mincí. Musíte si vybrat bezpečnou kryptoměnovou peněženku. Jednou z nejbezpečnější je hardwarová peněženka TREZOR.

TREZOR je offline kryptoměnová peněženka, na které jsou uloženy Vaše osobní klíče.

Zařízení je malé a můžete si jej nosit s sebou a provádět platby odkudkoli, kde se přihlásíte k internetu. TREZOR stačí jen pomocí USB připojit k počítači.

Kde koupit Bitcoinovou peněženku TREZOR

 Koupit peněženku TREZOR

Je peněženka TREZOR opravdu bezpečná?

Ano, a zcela jednoznačně. TREZOR je hardwarová peněženka, která není náchylná na útoky hackerů. V TREZORU jsou Vaše kryptoměny naprosto v bezpečí, nikdo jiný než Vy se k nim nedostane. TREZOR totiž komunikuje s okolím, ale okolí s TREZOREM ne. Nelze se tedy do něj nabourat nebo ho nějak hacknout.

 

Zabezpečení peněženky TREZOR

Peněženka TREZOR je zabezpečena PIN kódem, který si zvolíte. Při každém připojení TREZORU k počítači poté musíte zadat správný PIN, který se zadává na displej TREZORU. Vzhledem k tomu se k PINU nedostane ani útočník monitorující Vaši klávesnici.  Pokud někdo zadá PIN několikrát špatně, je kompletní obsah TREZORU vymazán.

 

TREZOR „seed“ – hlavní heslo

Při prvním použití si opište 12 slov, které slouží k obnově peněženky. Dostanete se tak ke svým kraptoměnám, i když peněženku ztratíte nebo Vám bude odcizena.

Koupit peněženku TREZOR

Jak poslat Bitcoin a další kryptoměny do TREZORu

Do peněženky TREZOR se Bitcoin a další kryptoměny posílají stejně, jako na každou jinou peněženku a to zasláním na adresu.

 

Co když TREZOR ztratím nebo mi ho někdo ukradne?

Nic moc se nestane, jen přijdete o zařízení. O uložené kryptoměny nepřijdete. Peněženku obnovíte jinde pomocí 12 slov tzv. seedem. Můžete tak dále pokračovat s placením i investicemi.

 

Nastavení peněženky TREZOR

Koupili jste peněženku a již ji máte doma? Nejprve si zkontrolujte, zda zapečetění na krabici je neporušené. Pokud tomu tak není, okamžitě kontaktujte podporu.

Samotné nastavení je jednoduché a intuitivní a zabere několik minut. Celý proces nastavení provádějte pečlivě, jde o Vaše peníze.

Zařízení TREZOR připojte pomocí dodávaného USB kabelu do počítače a postupujte podle pokynů.

Koupit peněženku TREZOR

Naše zkušenosti s peněženkou TREZOR

Jedno z nejbezpečnějších uložení kryptoměn.

Podpora více měn. Aktuálně: Bitcoin, Ethereum, Litecoin, Bitcoin Cash, Zcash, DASH, Ethereum Classic a další

Investice, která se rozhodně vyplatí.

Peněženka TREZOR - koupit

Upozornění:

Nejsme finanční poradci. Informace uvedené na těchto stránkách vyjadřují názory provozovatele. Provozovatel není odpovědný za Vaše investice. Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Investice do kryptoměn může být značně riziková a může mít za následek ztrátu celého vašeho kapitálu. Pozor: tyto stránky nejsou investiční poradenství, investujte jen prostředky, které si můžete dovolit ztratit. Nikdy si na investici nepůjčujte cizí peníze.

Další zajímavé články

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..