TronWatch – peněženka pro Tron (TRX)

TronWatch je peněženka pro kryptoměnu Tron (TRX). Tron koncem června 2018 opustil Etehreum platformu a úspěšně spustil svoji vlastní síť. Nyní má i své vlastní peněženky. Vybrat si můžete peněženku pro Android, IOS, webovou peněženku a peněženku pro Desktop (počítač nebo notebook). My se dnes podíváme, jak založit, nastavit a používat peněženku TronWatch na počítač nebo notebook.

Na burzách a směnárnách nenechávejte žádné mince, pokud to není nutné pro obchodování. Doporučujeme si mince posílat do svých peněženek.

Kryptoměnu Tron (TRX) můžete koupit na burze Binance – registrace je ZDE

Jak založit peněženku TronWatch

Nejprve si peněženku musíte stáhnout ze stránek: https://github.com/TronWatch/Desktop-Wallet/releases. Vyberte si verzi dle Vašeho operačního systému; na obrázku je označena verze pro systém Windows.
TronWatch stažení peněženky

Po stažení peněženku rozbalte a nainstalujte. Po naistalování peněženku spusťte. Zobrazí se Vám peněženka. Pro vytvoření peněženky zadejte jméno Vaší peněženky (např. Moje, Tron, 1 atd.) a klikněte na „Create“.
TronWatch nová peněženka

Nyní se Vám otevřelo okno, kde zadáte heslo k Vaší peněžence. Do políčka „Enter you Password“ napište heslo k Vaší peněžence – zvolte silné heslo. Poté stejné heslo zadejte do políčka „Repeat Password“ a klikněte na „Submit“.
TronWatch heslo

Hotovo, máte úspěšně založenou peněženku TronWatch. Nyní si peněženku zabezpečíte a to stažením seedu – 24 slov, který slouží k obnově peněženky a privátního klíče.

Zabezpečení peněženky TronWatch

Tato část je velmi důležitá! Stáhněte si seed k peněžence a privátní klíč. V peněžence vpravo nahoře jsou tři tečky. Klikněte na ně a zobrazí se Vám nabídka s „Backup Wallet“, Delete Wallet (smaže peněženku), Rename Wallet (přejmenování peněženk) viz. obrázek.
TronWatch backup

Vyberte možnost „Backup Wallet“. Nyní se Vám zobrazil Váš seed – 24 slov, který slouží k obnově peněženky. Dále se Vám zobrazil Váš privátní klíč (Private key). Důkladně si vše opište a nenechávejte v PC, mobilu ani nikde online.
TronWatch seed

Přihlášení do peněženky TronWatch

Spusťte peněženku, zadejte heslo a klikněte na „Submit“.
TronWatch přihlášení heslo

Nyní jste ve Vaší peněžence.

Jak si poslat Tron do peněženky TronWatch

Pro převod do peněženky klikněte na „Receive“. Zobrazí se Vám Vaše veřejná adresa, na kterou si pošlete Vaše mince Tron např. z burzy.
TronWatch příjem mincí do peněženky

Jak vybrat Tron z peněženky TronWatch

Pro převod z peněženky TronWatch klikněte na „Send“. Zobrazí se Vám okno, kam napíšete: množství (Amount) a adresu, na kterou chcete měnu zaslat. Poté kliknete na „Send“. V následujícím kroku transakci potvrdíte.
TronWatch výběr z peněženky

Proč používat peněženku TronWatch

Protože je to bezpečné, jen mince uložené na Vaší peněžence jsou skutečně Vaše.

Kde můžete koupit kryptoměnu Tron?

Kryptoměnu Tron (TRX) můžete zakoupit na burze Binance – registrace zdarma je ZDE

Tron (TRX) také můžete zakoupit na burze Kucoin – registrace zdarma je ZDE

Na Binance i Kucopin si nejprve musíte poslat Bitcoin, který můžete přímo za české koruny nakoupit na CoinMate – recenze a návod jsme pro Vás napsali ZDE

Další zajímavé články

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..