eToro – recenze, návod, zkušenosti

eToro

eToro je online platforma, díky níž můžete obchodovat s různými typy finančních nástrojů, jako jsou komodity, akcie, měny, tržní indexy a nyní i 14 kryptoměn. V současné době platformu eToro využívá více než 6 miliónů uživatelů z celého světa. eToro působí ve 140 zemích. Od roku 2010 je broker registrovaný u ČNB a vklady klientů jsou pojištěné až do 20 tisíc eur a je kompletně v češtině.

Číst dále

Bitcoin klesl pod 4 410 USD – hledá se nové dno

Bitcoin

Bitcoin klesl pod 4 410 USD – hledá se nové dno. Krvavá lázeň pokračuje. Dnes 20.11.2018 ráno klesl Bitcoin na své letošní minimum a to na 4 405 USD. Aktuálně 20.11.2018 ve 12:20 se obchoduje za 4 570 USD. Bitcoin si tedy za posledních 24 hodin připsal ztrátu 15%. Ostatní kryptoměny jsou na to podobně a některé si připisují ztrátu okolo 20%. Byli jsme svědky dna, nebo půjdeme ještě dolů?

Číst dále

Hard fork NEO

Kryptoměna NEO

Hard fork NEO proběhne v sobotu 10. 11. 2018 ve 21:00 SEČ. 15. nejsilnější kryptoměna (dle coinmarketcap) bude mít hard fork, při kterém vznikne zcela nová kryptoměna NEO Super NEOX. Každý držitel kryptoněny NEO obdrží mince NEO Super v poměru 1:2. To znamená, že za každé držené 1 NEO držitel dostane 2 mince NEO Super.

Číst dále

Bitcoin Cash posílil o 35% před hard forkem

Bitcoin Cash

Bitcoin Cash posílil o 35% před hard forkem. Investoři, kteří investovali do kryptoměny Bitcoin Cash, měli ziskový víkend. Před plánovaným hard forkem 15. listopadu Bitcoin Cash posílil o celých 35%. Populární burza Binance oznámila podporu pro hard fork Bitcoin Cash v pátek. Toto oznámení vyústilo v okamžitý skok, následovaný posilováním kurzu během celého víkendu. Podporu hard forku oznámila i společnost CoinBase.

Číst dále

Kryptomilionář plánuje vytvořit „Blockchain Utopia“ v Nevadě

Bitcoin

Blockchain Utopia v Nevadě. Když jste získali značné jmění prostřednictvím investic do kryptoměn, jaký je další krok? Reinvestování a oživení blockchain prostoru zní jako dobrý začátek. V rámci spálené Nevadské pouště téměř neznámá společnost Blockchains LLC zakoupila velký pozemek za 170 milionů dolarů. Samotná velikost tohoto nákupu vyvolává údiv,

Číst dále

Trinity Wallet – peněženka pro IOTA

Trinity Wallet

Trinity Wallet je peněženka pro kryptoměnu Miota (IOTA). Na podzim roku 2018 byla uvolněna nová peněženka Trinity Wallet pro IOTU. Vybrat si můžete peněženku pro Android, IOS a peněženku pro Desktop (počítač nebo notebook se systémy Mac, Windows, Linux). My se dnes podíváme, jak založit, nastavit a používat peněženku Trinity Wallet na počítač nebo notebook.

Číst dále

Morgan Stanley by mohl přidat novou službu – Bitcoin Trading

Bitcoin

Morgan Stanley by mohl přidat novou službu – Bitcoin Trading. Jak už jsme slyšeli, mnoho finančních institucí v USA projevilo velký zájem o kryptoměny a především kryptoměnu Bitcoin. Morgan Stanley, jedna z největších bank v USA, se posunula o další krok kupředu k nabídnutí obchodních možností s Bitcoinem svým klientům. Finanční instituce plánuje především nabízet Bitcoin Trading svým klientům.

Číst dále

Kurz Bitcoinu klesl pod 6 320 USD

Bitcoin

Kurz Bitcoinu klesl pod 6 320 USD a dnes 6.9.2018 kolem 2:00 klesl až na 6 313 USD. Aktuálně 6.9.2018 v 10:45 se Bitcoin obchoduje za 6 429 USD. Ještě včera se Bitcoin obchodoval kolem hranice 7 400 USD, což je propad o více než 1 000 USD za posledních 24 hodin. Přesně tento vývoj jsme predikovali v přechozím článku. Odrazí se Bitcoin vzhůru a nebo půjde ještě níže?

Číst dále