Nejistota trhu stále více prospívá Bitcoinu

Bitcoin

Nejistota trhu stále více prospívá Bitcoinu. Po víceméně stagnujícím víkendu Bitcoin opět opustil hranici 6 000 USD a dnes 6. 4. 2020 se obchoduje za cca 7 120 USD. To znamená 5% nárůst z nedělních minim. Teď už jen zbývá zjistit, zda Bitcoin dokáže udržet podporu na 7 000 USD. Impuls pro nově objevenou sílu Bitcoinu není tak úplně jasný.

Číst dále

Cena Bitcoinů zaznamenala silný vzestup

Bitcoin

Cena Bitcoinů zaznamenala silný vzestup. Během čtvrtka se Bitcoin dostal až nad 7 000 USD a během pátečního rána se obchoduje za cca 6 930 USD. Býci však byli znovu odmítnuti na 7200 USD. Už jsou to 3 týdny, když se cena Bitcoinu musela vypořádat s rekordním 50% poklesem za jediný den. Pokud jde o altcoiny, dá se říct, že je současné okolnosti zasáhly víceméně podobně, jako Bitcoiny.

Číst dále

Bitcoin se o víkendu propadl o 8 %

Bitcoin

Bitcoin se o víkendu propadl o 8 %. Po brutálním propadu v posledních 2 týdnech, kdy Bitcoin klesl na až 3 800 USD, už někteří doufali, že to nejhorší skončilo. Optimismus vzbuzovalo především to, že Bitcoin vykazoval v posledních dnech stabilní cenový trend mezi 6 500 USD a 7 000 USD. Propad z pátku na sobotu však vlnu optimismu zase zbrzdil.

Číst dále

Bitcoin se obchoduje těsně nad 6 700 USD

Bitcoin

Bitcoin se obchoduje těsně nad 6 700 USD. Nejpopulárnější kryptoměna se stále drží a s opakovaným testováním kritického odporu se dnes 27. 3. 2020 obchoduje okolo 6 715 USD. Vzestupná síla se sice v posledních několika dnech poněkud utlumila, přesto si Bitcoin vede mimořádně dobře. I když jsou patrné snahy vytáhnout cenu Bitcoinu k 8 000 USD, je zřejmé, že pro kupující nebude snadné tuto úroveň překonat.

Číst dále

Fio banka zrušila burze Coinmate bankovní účty

Kryptoměny

Fio banka zrušila burze Coinmate bankovní účty. Burza Coinmate dnes 25.3.2020 v odpoledních hodinách oznámila, že jí Fio banka zrušila bankovní účty. Pokud máte ve směnárně Coinmate nějaké peníze ve fiat měně, např. CZK nebo EUR, tak na výběr máte čas do 30.3.2020. Po tomto datu budou výběry ve fiat měnách omezeny. Doporučujeme fiat měny co nejdříve vybrat nebo směnit za kryptoměny a zaslat do vlastní peněženky

Číst dále