Recenze Binance – návod a zkušenosti

Burza Binance sídlí v Japonsku a dnes patří mezi nejoblíbenější směnárny kryptoměn. Na Binance můžete obchodovat s více než 100 kryptoměnami. Hlavní výhodou je jednoduchá registrace, přehlednost, nízké poplatky a možnost obchodovat velké množství kryptoměn. V článku Vám ukážeme, jak si založit účet a jak začít obchodovat.

Na burze Binance se obchoduje pouze s kryptoměnami, nelze vložit běžné peníze. Na Binance si pošlete Bitcoin, Litecoin nebo Ethereum, které jste předtím nakoupili na Coinbase (recenze zde) a nebo na CoinMate (recenze zde).

Jak se registrovat na Binance

Abyste mohli začít obchodovat na Binance, tak si musíte nejprve založit účet. Svůj účet založíte kliknutím ZDE. Tím se dostanete na stránky burzy a zde v horním pravém rohu klikněte na Register.

Poté se Vám otevře přihlašovací okno. Vyplníte, email, své heslo, heslo ještě jednou a kliknete na "Register".

Binance registrační formulářNa Vaši emailovou adresu přijde zpráva s linkem, na který je třeba kliknout. Tím si založíte svůj účet a můžete se přihlásit a začít s nastavením účtu. Do svého účtu se přihlásíte kliknutím na Login v horním menu.

Po přihlášení je nutné odsouhlasit "Safety Risk Notice".

Binance safety risk

V dalším kroku důrazně doporučujeme nastavit dvoufázové ověření. Na výběr jsou dvě možnosti: Google Authenticator anebo SMS Authenticator. Každé přihlášení a výběr kryptoměn budete muset potvrdit, pro Vás to znamená zvýšenou bezpečnost.

Binance 2FA ověření

A tím je registrace dokončena a můžete začít obchodovat.

Jak vložit vklad na Binance

Vklad na Binance provedete tak, že v horním menu kliknete na "Funds" a vyberete "Deposit". Otevře se se Vám okno, jako je na obrázku níže, a vyberete si měnu, kterou chcete vložit. My jsme zvolili LTC Litecoin. Zobrazí se Vám veřejná adresa, na kterou pošlete kryptoměnu, v našem případě LTC.

Vzhledem k poplatkům za převod, doporučujeme vklad provádět v měně Litecoin. Litecoin pak směníte za Bitcoin a můžeme obchodovat. Druhou levnou metodou je provést vklad v měně Ehereum a obchodovat v měnových párech přímo s ETH.

Binance deposit

Jak začít obchodovat na Binance

Pokud máte již na svém účtu prostředky, můžete začít obchodovat. Obchodování probíhá pod záložkou "Exchange". Na výběr jsou možnosti Basic a Advanced. Možnost Advanced nabízí nástroje po pokročilejší analýzu. My si obchodování ukážeme na možnosti Basic, která je plně dostačující.Binance obchodovaní basic

Stránka pro obchodování obsahuje několik grafů a tabulek. Vidíme zde aktuální ceny, historii obchodů atd. Chceme-li začít obchodovat, tak si nejprve vybereme v tabulce vpravo nahoře kryptoměnu, s kterou chceme obchodovat (BTC/ETH/BNB/USDT). Dále ve výběru kryptoměn pod ní vybereme měnu, kterou chceme za tuto kryptoměnu kupovat nebo prodávat. Měnu můžeme i vyhledat ve vyhledávacím políčku.

Binance výběr měny

Pro obchodování jsou na výběr varianty Limit a Market.

U objednávky Limit si stanovíte cenu (Price) a množství (Amount) kryptoměny, které chcete koupit/prodat. Objednávku potvrdíte. Objednávka se nyní zařadí do seznamu, kde čeká na svého zájemce. Poté, co ji někdo přijme, je objednávka zrealizovaná.

U objednávek Market si nastavíte pouze množství kryptoměny, kterou chcete koupit nebo prodat. Objednávka Market se hned zrealizuje za uvedenou cenu.

Poslední možností jsou objednávky Stop-Limit. Objednávka Stop-Limit slouží k nákupu nebo k prodeji kryptoměny, když její kurz dosáhne určité hodnoty. U objednávky si nastavíte kurz (Stop-Price), při kterém dojde k aktivaci objednávky. Po aktivaci se z objednávky stává příkaz Limit.

Binance obchodování Limit

Přesun kryptoměn z Binance na peněženku

Výběr z Binance na peněženku provedete tak, že v horním menu kliknete na "Funds" a vyberete "Withdrawals". Otevře se Vám okno, jako je na obrázku níže a vyberete si měnu, kterou chcete poslat na peněženku. My jsme zvolili LTC Litecoin. Zobrazí se Vám okno, kam napíšete adresu Vaší penženky, na kterou si pošlete kryptoměnu, v našem případě LTC. Potvrdíte tlačítkem "Submit".

Binance přesun na peněženku

Naše osobní zkušenosti s nákupem kryptoměn na Binance

Přehledná a jednoduchá platforma pro nákup a prodej kryptoměn.

Možnost obchodovat až 2BTC denně bez ověření totožnosti.

Nízké poplatky.

Důvěryhodná burza

Možnost nákupu kryptoměn platebními kartami

Nově je možné na burze Binance nakoupit kryptoměny pomocí platebních karet Visa a Mastercard.

Pomocí platebních karet Visa a Mastercard je možné platit v USD, EUR a dokonce i v CZK.

Výhodou je, že máte nakoupeno ihned.

Drobnou nevýhodou je poplatek ve výši cca 2%

Binance – spousta kryptoměn

Upozornění:

Nejsme finanční poradci. Informace uvedené na těchto stránkách vyjadřují názory provozovatele. Provozovatel není odpovědný za Vaše investice. Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Investice do kryptoměn může být značně riziková a může mít za následek ztrátu celého vašeho kapitálu. Pozor: tyto stránky nejsou investiční poradenství, investujte jen prostředky, které si můžete dovolit ztratit. Nikdy si na investici nepůjčujte cizí peníze.

Rekapitulace
Datum
Popis
Recenze Binance - návod a zkušenosti
Hodnocení
51star1star1star1star1star

Další zajímavé články

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..