Bitcoiny zdarma

Získejte Bitcoiny ZDARMA

Víte, že můžete Bitcoin získat zcela ZDARMA. Poradíme Vám jak. Chcete Bitcoiny zdarma, je to jednoduché. Stačí plnit jednoduché úkoly, většinou se dívat podívat na nějakou reklamu a Bitcoiny Vám začnou naskakovat. Prvním krokem je založení Bitcoinové peněženky např. Exodus. Jak na Bitcoinové peněženky jsme psali ZDE.

Níže naleznete seznam stránek, kde můžete získat Bitcoin zdarma. Vyzkoušejte je všechny.

Na internetu se objevují různé stránky typu pošli 0,1 BTC a obratem dostaneš dvojnásobek, jsou to povody. Rozhodně žádné Bitcoiny neposílejte. U nás naleznete stránky, kde získáte něco málo Bitcoinů zdarma. Tabulkový přehled je zde. Detailní popis je pod tabulkou.

Dále můžete získávat zdarma kryptoměny (tokeny), mince ještě před ICO a uvedením na trh. Jak získat kryptoměny (tokeny) zdarma jsme psali ZDE.

Stránky

Informace

Začít vydělávat

BTCckliks

Každý den připraveno až 30 prokliků. Získejte až 0,00171 mBTC denně. Prověřeno od roku 2013 - spolehlivě vyplácí.

Vydělávat na BTCckliks

FreeBitco

Klasika s Bitcoiny zdarma. Na FreeBitco si každou hodinu zdarma vytočíte výhru od 0.00000022 do 0.022 BTC.

Vydělávat na FreeBitco

Presearch

Každý den můžete získat 8 mincí PRE, cena 1 mince je k 14.5.2018 0,231507 USD. Stačí jednoduchá registrace a 32x použít vyhledání. Každý den si můžete přijít na cca 2 USD.

Získat každý den 8 PRE zdarma

FamilyBTC

Získejte Bitcoiny každých 15 minut zdarma. Spousta dalších možností pro získání Bitcoinů Zdarma. Spolehlivě vyplácí.

Vydělávat na FamilyBTC

CoinBulb

Každý den připraveno až 20 prokliků. Získejte až 0,00100 mBTC denně. Jednoduché a rychlé získávání Bitcoinů zdarma.

Vydělávat na CoinBulb

 

Presearch

Presearch je nový vyhledávač a ještě více. Nyní na Presearch můžete získat každý den 8 mincí PRE. Což je výdělek cca 2 USD denně. To je super nabídka! Stačí jednoduchá registrace ZDE a 32x použít vyhledání. Každý den si můžete přijít na cca 2 USD.

Presearch - Chci zdarma 8 PRE každý den - 2 UDS denně

Presearch

BTCclick

Na BTCclikcks je pro Vás každý den připraveno 10 až 30 prokliků. Díky těmto proklikům Vám začnou bitcoiny zdarma rychle přibývat. Registrace je jednoduchá. Kliknete na „Earner Sign Up“ a vyplníte emailovou adresu a heslo. Na Vaši emailovou adresu přijde zpráva s linkem, na který je třeba kliknout. Tím si založíte svůj účet a můžete se přihlásit a začít získávat Bitcoin zdarma.

BTCclicks - Chci Bitcoiny zdarma

Bitcoiny zdarma BTCcliks

Pro získání Bitcoinů zdarma se přihlaste a na záložce Surf Ads začněte sbírat své Bitcoiny zdarma. U každého prokliku se zobrazuje čas trvání reklamy na kterou se musíte podívat, většinou se jedná o 10 vteřin. Po kliku na každý odkaz se otevře nové okno, po zhlédnutí reklamy vyplníte jednoduchý matematický příklad (20-9 =?), nebo obrázek v CAPTCHA a kliknete na „Submit“. Hned poté se Vám načte Vaše odměna v Bitcoinech.

CoinBulb

Na CoinBulb je pro Vás každý den připraveno 10 až 20 prokliků. Díky těmto proklikům Vám začnou bitcoiny zdarma rychle přibývat. Registrace je jednoduchá. Kliknete na „Register“ a vyplňte formulář. Na Vaši emailovou adresu přijde zpráva s linkem, na který je třeba kliknout. Tím si založíte svůj účet a můžete se přihlásit a začít získávat Bitcoin zdarma.

Coinbulb - Chci Bitcoiny zdarma

Bitcoin zdarma CoinBulb

Pro získání Bitcoinů zdarma se přihlaste a na záložce View Ads začněte sbírat svůj Bitcoin zdarma.

FamilyBTC

FamilyBTC je jednou z nejštědřejších stránek na Bitcoiny zdarma. Na FamilyBTC můžete získat Bitcoiny každých 15 minut. Registrace je jednoduchá. Kliknete na „Register“ a vyplňte formulář. Tím si založíte svůj účet a můžete se přihlásit a začít získávat Bitcoin zdarma. Při prvním přihlášní si ještě musíte zvolit bezpečnostní otázku a odpověď.

FamilyBtc - Chci Bitcoiny zdarma

FamilyBTC

Pro získávání Bitcoinů zdarma vyberte v horním menu EARN MONEY. Zde je několik možností: View Advertisements pro klasické klikání na reklamy. Po uplynutí času vyplníte CAPTCHA a máte nějaké Bitcoiny. Faucet – zde můžete každých 15 minut získate nějaký ten Bitcoin zdarma. Kliknete bna banner a vyplníte CAPTCHA. Hotovo, Bitcoiny jsou Vaše. Jsou tam i další možnosti, jako je vyplňování dotazníků atd. Lze si zde opravdu vydělat.

FreeBitco

Klasika mezi stránkami s Bitcoiny zdarma. Na FreeBitco si každou hodinu zdarma vytočíte výhru od 0.00000022 až do 0.022 BTC. Registrace je jednoduchá. Kliknete na „Sing Up“ a vyplňte formulář. Tím si založíte svůj účet a můžete se přihlásit a začít získávat Bitcoin zdarma.Freebitco - Chci Bitcoiny zdarma

FreeBitco

Bitcoiny zdarma FreeBitcoPro získání Bitcoinů zdarma se přihlaste. Sjeďte trušku níže, vypňte CAPTCHA a kliknete na „ROLL“. Hotovo, bitcoiny máte připsané. Toto můžete dělat každou hodinu. FreeBitco je nejštědřejší stráka, Bitcoiny přibývají opravdu rychle. Výplata každou neděli.