SpaceCatch – nová blockchain & AR hra

SpaceCatch

Mnozí napjatě očekávají spuštění nové hry SpaceCatch, jejíž plná verze má být k dispozici do konce letošního roku. Pre-alpha verze je již dostupná od začátku léta; beta verze bude už za pár týdnů. Hra SpaceCatch se může pochlubit výraznou českou stopu; vyvíjí ji české vývojové studio Pixelfield, a většinu týmu kolem SpaceCatch tvoří Češi a Slováci.

Číst dále

Risk management – řízení rizika

Bitcoin

Risk management – řízení rizika. Při obchodování, kterému se říká trading, je velice vhodné – a nebojím se říci, že i nutné – používat risk management. Existuje více systémů na řízení rizika, a my si představíme několik z nich. Pro určitý stav trhu je vhodný některý z nich anebo klidně i všechny. Doporučujeme si stanovit svůj a používat jej. V případě, že budete kombinovat různé systémy, je nutné je kombinovat s rozumem.

Číst dále

3Commas – recenze

3commas

3Commas je jednou z nejlepších platforem na obchodování kryptoměn na burzách. Aplikace 3Commas nabízí skvělé funkce pro vaše obchody a maximalizaci zisku jako jsou: Take profit a Stop loss v jednom příkazu. Pro maximalizaci zisku slouží funkce Trailing Take Profit, což je posuvný Profit. Pro minimalizaci ztráty slouží funkce Trailing Stop, což je což je posuvný Stop Loss. Užitečnou funkcí jsou i obchodní boti, kteří pracují za vás.

Číst dále

Crypto Kingdom signály – recenze

Crypto Kingdom

Crypto Kingdom signály. Recenze na startovní produkt společnosti Crypto Kingdom. Signály jsme vyzkoušeli a v tomto článku se dozvíte, jak naše investice dopadla. Malá nápověda, nyní máme zaplacené Zlaté členství a nelitujeme. Jedná se velmi zajímavý produkt, který Vás vtáhne do světa kryptoměn. Začít s kryptoměnami a inkasovat zisky je hlavním cílem signálů.

Číst dále

Scalpování kryptoměn – Binance a Moon Bot

Scalpování kryptoměn

Scalpování kryptoměn – Binance a Moon Bot. V dnešním článku se budeme věnovat scalpingu kryptoměn za pomoci velmi dobrého nástroje Moon Bot. Scalping jsou krátkodobé obchody, které se uzavírají maximálně na 24 hodin. Při scalpingu uzavíráme hodně obchodů s menším ziskem. Tímto způsobem obchodování jsme schopni dosáhnout velice zajímavých výsledků.

Číst dále

Neon wallet – peněženka pro kryptoměnu NEO a GAS

Kryptoměna NEO

Neon wallet je peněženka pro kryptoměnu NEO a GAS. Kryptoměna NEO je často nazývána jako čínské Ethereum, protože NEO platforma také používá smart kontrakty. Kryptoměna GAS je platidlem na NEO platformě a je to také dividenda. Pokud držíte kryptoměnu NEO, tak dostáváte dividendu v kryptoměně GAS. V Neon wallet tak můžete bezpečně uchovat NEO, GAS a další vybrané tokeny NEO platformy.

Číst dále

Kurz Bitcoinu klesá – co máme dělat?

Kurz Bitcoinu klesá

Kurz Bitcoinu klesá a začínající amatérští investoři začínají být silně nervózní. Velká část z nich začne prodávat pod cenou a tím si vybírá ztrátu a dále žene kurz dolů. Toho využívají zkušení investoři a ti naopak při poklesu nakupují. Stanou se tak dvě situace: nezkušení investoři prodávají se ztrátou a zkušení investoři nakupují levně. Je to opravdu tak jednoduché?

Číst dále

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny bez poplatků

Bitcoin

Jak nakupovat a prodávat kryptoměny bez poplatků? Asi není nikdo, kdo by chtěl platit vysoké poplatky za vklad, výběr i samotné obchodování. Nikdo také nechce čekat na výběr peněz na bankovní účet i více než týden. V dnešním článku si ukážeme, jak nakupovat a prodávat kryptoměny bez poplatků, jak bez poplatků vložit peníze do směnárny a jak obchodovat základní kryptoměny bez poplatků a ostatní kryptoměny s nejnižšími poplatky.

Číst dále

Obchodování s Bitcoinem a dalšími kryptoměnami

Pro obchodování s Bitcoinem a dalšími kryptoměnami nepotřebujete speciální software, ani žádného brokera. Další výhodou je, že obchodovat můžete 24 hodin denně, 7 dnů v týdnu. Bitcoin i další kryptoměny jsou velmi volatilní (velké změny kurzu i v krátkých časových intervalech). To dává investorům velkou příležitost k zajímavým výdělkům při krátkodobých spekulacích.

Číst dále