3Commas – recenze

3Commas - recenze

3Commas je jednou z nejlepších platforem na obchodování kryptoměn na burzách. Aplikace 3Commas nabízí skvělé funkce pro vaše obchody a maximalizaci zisku jako jsou: Take profit a Stop loss v jednom příkazu. Pro maximalizaci zisku slouží funkce Trailing Take Profit, což je posuvný Profit. Pro minimalizaci ztráty slouží funkce Trailing Stop, což je což je posuvný Stop Loss. Užitečnou funkcí jsou i obchodní boti, kteří pracují za vás.

Co je platforma 3Commas

Chcete při obchodování kryptoměn obchodovat chytře a v jednom příkazu zadat nákup, Take profit a Stop loss? V aplikaci 3Commas se takový příkaz jmenuje Smart Trade. Nemusíte obchod složitě sledovat, aplikace jej provede tak, jak si nastavíte. A co více - ještě můžete využít funkci Trailing Take Profit pro maximalizaci zisku a funkci Trailing Stop pro minimalizaci ztráty. A to vše v jednom obchodním příkazu. Výše uvedené na burzách udělat nelze, ale zde ano!

Vyzkoušet 3Commas zcela ZDARMA

3Commas - propojení s Burzou

Aplikace 3Commas se s burzami propojuje pomocí API klíčů. Propojit můžete s burzami BINANCE, COIBASE, KUCOIN, FTX a další. Propojení se provádí kliknutím v pravém menu na My Exchanges, zde si vyberete burzu, kterou chcete propojit a zadáte API klíče.

3Commas APIVyzkoušet 3Commas zcela ZDARMA

3Commas - Smart trade

Nastavení Smart trade je velmi jednoduché. Na obrázku je tento příklad:
Nákup ETH za USDT. Nakoupíme 0,0795 ETH za 300 USDT za Limitní cenu 3774 (můžeme nakoupit i okamžitě za Market). Nakoupíme tedy, až cena dosáhne 3774 USDT. Take Profit je nastaven na 10 % - prodej proběhne za cenu 4151,4 USDT. Stop Loss je nastaven na -4 % - prodej proběhne za cenu 3623,04 USDT.

3Commas Smart Trade

Toto je základní nastavení nákupu, Take profitu a Stop lossu. Ale to není vše, dále si stále v jednom
příkazu můžeme nastavit tyto funkce a to všechny, žádnou anebo jen některou z nich:

Trailing Buy

3commas Trailing Buy

Nákup mincí za nejlepší možnou cenu. Chcete -li jej aktivovat, při vytváření Smart Trade, musí být zaškrtnuto políčko „Trailing Buy“. Rovněž musí být nastaveno procento odchylky. V našem příkladu máme nákupní cenu 3774 USDT a Trailing Buy 3 %. Nákupní příkaz se aktivuje při dosažení ceny 3774 USDT a bude aktivován Trailing Buy 3 %. Smart Trade bude sledovat pohyb cen dolů a nakoupí za nejlepší možnou cenu, která bude 3 % nad nejnižší dosaženou cenou. Pro snazší pochopení je zde animovaný obrázek.

 

3commas Trailing Buy

 

Vyzkoušet 3Commas zcela ZDARMA

 

Take Profit - Split Targets

U Take Profitu lze nastavit několik targetů. V našem příkladu jsme nastavili tři targety - prvním target prodej 50 %, druhý prodej 25 %, třetí prodej 25 %.

3commas Split Targets Profit

 

3Commas Split Targets

 

Nastavení více profitů dává možnost větších výdělků a skvěle se hodí při zadávání signálů od CryptoKindom - recenze na signály zde.

Take Profit - Trailing Take Profit

3commas Trailing Take Profit

 

Trailing Take Profit neboli TTP je funkce, která vám může pomoci k větším ziskům. Nastavíte si cíl Take Profit, na kterém se aktivuje trailing, a pokusíte se zvýšit své zisky co nejvíce. Nevýhodou je, že můžete přijít o část zisku, pokud se cena obrátí a klesne těsně po koncové aktivaci. V našem příkladu, okamžik po koncové aktivaci, bude systém považovat +8 % za prodejní místo. Protože nejvyšší cenový bod v tu chvíli je +10 % a odchylka je -2 %, to je +10 %-2 %= +8 %. Jak bude cena růst, tak se bude zvedat i prodejní místo (+20 %-2 %=+18 %). Jinými slovy: nejnižší profit tak bude 8 % a nejvyšší -2 % od nejvyšší dosažené ceny. Pro snazší pochopení je zde animovaný obrázek.

 

 

3commas TTP

Stop Loss Timeout

3commas Stop Loss TimeoutMožná jste si všimli, že při obchodování se setkáte s „knoty“, kdy cena náhle klesá, ale rychle se vrací. V takovém případě se obchod uzavře ve ztrátě, ale mince jde hned nahoru a obchod byl tedy ve ztrátě uzavřen zbytečně. V takovém případě je vhodné použít funkci Stop Loss Timeout a ochránit svůj obchod. Pokud cena klesne na nebo pod úroveň Stop Loss, kterou jste nastavili, systém počká na zadaný počet minut a provede následující akce:
Pokud je cena nastavena na úroveň Stop Loss nebo nižší, bude pozice uzavřena Stop Loss.
Pokud cena vzrostla zpět nad úroveň Stop Loss, obchod zůstane otevřený a počítadlo se resetuje.
V našem příkladu máme nastaven Stop Loss na -4 % a Stop Loss Timeout 300 vteřin.

Nejlepší při pochopení zadávání příkazů je osobní zkušenost. Doporučujeme si zadat několik zkušebních obchodů za pár USDT a zkusit si různá nastavení a vše si důkladně osahat.

Vyzkoušet 3Commas zcela ZDARMA

3Commas - úprava nebo ukončení otevřeného obchodu

Otevřený obchod můžete kdykoli upravit - posunout Take Profit, posunou Stop Loss atd. a tím aktivně řídit své obchody.
Obchod můžete samozřejmě kdykoli ukončit.

3Commas - Trading boti

Na platformě 3Commas můžete využít i Trading boty. Trading boti pracují 24 hodin denně 7 dní v týdnu a díky velkým pokrokům ve vývoji jejich algoritmům roste i jejich účinnost.Trading bota si můžete nastavit sami, jak uznáte za vhodné, nebo můžete zkopírovat úspěšné boty jiných uživatelů.

3commas Trading bot

Doporučujeme Trading boty vyzkoušet s malým kapitálem a důkladně se s nimi seznámit. Zkopírujte si úspěšného bota a nastavte si pro testování nejnižší možnou částku, což je 10 USDT. V našem příkladu máme 2 aktivní obchody - Max active deals. Velikost obchodu je 10 USDT - Base order size. Safety orders 2, velikost Safety orders 10 USDT. Safety orders se aktivuje při poklesu ceny a zprůměruje výslednou nákupní cenu.

3commas Trading Bot seting
3commas Trading bot safety orders
Vyzkoušet 3Commas zcela ZDARMA

3Commas balíčky, cena

Platformu si můžete zcela zdarma vyzkoušet v plné verzi na tři dny. Poté si můžete zaplatit některý z nabízených balíčků - při registraci přes náš odkaz získáte slevu 10 %. Případně můžete aplikaci i nadále využívat zdarma, ale ve verzi zdarma není k dispozici Smart Trading ani Trading boti. Pokud chcete aktivně využívat Smart Trading a stačí vám jen jeden Trading bot, tak vám bude stačit balíček Starter za 14,5 USD měsíčně. Pokud chcete aktivně využívat Smart Trading a Trading boty, zakupte si rovnou vyšší balíček Advanced nebo nejvyšší balíček Pro.

3commas plan

3Commas webová a mobilní aplikace

Velkou výhodou je, že 3Commas můžete využívat nejen na PC, ale i v telefonu nebo tabletu pomocí aplikace pro mobilní zařízení, kterou si nainstalujete na Google Play nebo App Store. Což je velkou výhodou při řízení obchodů, když nemůžete nebo nechcete být u PC. Na mobilu je to snadné a přehledné.

3Commas závěrečné hodnocení

Aplikace je velice dobrým nástrojem při aktivním obchodování a řízení obchodů. Za málo peněz dostanete
skvělý nástroj pro zvýšení zisků a snížení rizika ztráty při obchodování.
Poznámka autora recenze: Aplikaci používám a jsem s ní naprosto spokojen. Obchody řídím jak na PC, tak na mobilu a to i třeba na dovolené - kouknu a hned vidím, jak se obchodům daří. Aplikace je pro mě i skvělým pomocníkem při obchodování Signálů CryptoKingdom a dalších. Doporučuji vyzkoušet zkušební verzi a uvidíte, zda aplikace bude pro vás.

Vyzkoušet 3Commas zcela ZDARMA

Další zajímavé články

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..