RollerCoin – online hra, ve které těžíte reálné kryptoměny

Nadšenci, investoři, spekulanti a obchodníci či jen náhodní čtenáři, chcete si přivydělávat hraním, soutěžením, plněním rozmanitých úkolů, výzev a podílením se na růstu jednoho internetového světa, který vás za to bude odměňovat?

Chcete si vyzkoušet těžbu kryptoměn? Zkuste RollerCoin – online hru, ve které těžíte reálné kryptoměny!

 

Nadšenci, investoři, spekulanti a obchodníci či jen náhodní čtenáři, chcete si přivydělávat hraním, soutěžením, plněním rozmanitých úkolů, výzev a podílením se na růstu jednoho internetového světa, který vás za to bude odměňovat?

Snil někdo z vás o tom, že bude mít vlastní těžařskou farmu, o které bude rozhodovat jen on sám, vlastním přičiněním, činností a svou zábavou a přístupem, aniž by tomu musel věnovat obrovské množství peněz, zdrojů a vzdělávání, či se o svůj výdělek ještě s někým dělit? Pokud patříte do těchto skupin, pak je svět Rollercoin právě pro vás.

Co je to RollerCoin?

Je to svět příležitostí. Svět, kde si můžete užít staré klasické hry z osmdesátek v tradičním osmibitovém prostředí, kterému vévodí sympatičtí maskoti v podobě nezbedných křečků a neužívat si je jen tak, bezcílně a bezdůvodně. Svět Rollercoinu vám poskytne přístup k rozsáhlé hráčské a sociální interakci s mnoha komunitami napříč kontinenty, včetně té česko-slovenské, která je taky početná, a která vám ochotně pomůže se zorientovat ve světě Rollercoin.

A proč o tom vůbec mluvíme?

Protože zde můžete získat kryptoměny hraním her, plněním úkolů, interakcí s jinými hráči a hlavně vytvářením vlastní těžařské farmy. Jde o početný svět se statisíci aktivními hráči, více než pětiletou tradicí a neustále se rozvíjejícími a expandujícími mechanismy, o jejichž podrobnostech se můžete dočíst v obsáhlé recenzi RollerCoinu na Finexu.

Tento svět není investiční platformou a nijak nevyužívá váš počítač či mobil k těžbě. Fungování těžby je zprostředkováno jejich vlastními ekonomickými a matematickými modely, sponzoringem, reklamou a dobrovolnými vklady hráčů, stejně jako referral systémem sloužícím k rozšíření popularity této hry.

Jak s RollerCoinem začít?

Jednoduše. Přejdete na stránky Rollercoin, kde se zaregistrujete svým emailem. Občas se stane, že potvrzovací email Rollercoin spadne do spamové schránky, pro jistotu ji tedy zkontrolujte.

Při registraci si vytvoříte osmibitového avatara, který vás bude v tomto světě reprezentovat i se svým jménem a už můžete začít hrát.

Za registraci se nic neplatí, naopak, pokud použijete odkaz výše, obdržíte do své herní peněženky na začátek 1 000 satoshi zdarma!

Tento svět Vám poskytne přístup k těžbě těch největších kryptoměn – Bitcoinu a Ethereu, burzovní měně BNB, psímu memecoinu Dogecoin, ale i k Solaně, MATIC a TRX s možností využívat stablecoiny BUSD a USDT ke směnám na vlastní herní stablecoin RLT. Kromě toho existuje i další jejich kryptoměna RST.

Kryptoměny mimo RLT a RST si můžete prostřednictvím herní peněženky vybírat ven ze hry do vlastní peněženky nebo na burzu, a to po dosažení minimálního stanoveného množství.

K těžbě kryptoměn pochopitelně potřebujete co nejvyšší výkon své těžařské farmy, který se uvádí v rozmezí od gigahashů po petahashe. Ten získáte hraním her, nakupováním minerů a získáváním krátkodobých bonusů za plnění úkolů v rámci herních sezón. Všechny tři cesty jsou vhodné jak pro free-to-play tak pro pay-to-win hráče.

Kryptoměny, o jejichž výběr do vlastní peněženky požádáte, se k vám dostanou v řádu pár pracovních dní, občas kvůli vytížení sítě se zpožděním, ale nestalo se, že by výběr nedošel. Rozdělení výkonu těžby si nastavuje každý hráč podle svého rozhodnutí a dostává takový podíl na odměnách, který odpovídá jeho výkonu vůči celému těžařskému poolu.

Rollercoin se ve svých posledních aktualizacích stává přátelštější k free-to-play hráčům, zatímco zavádí vlastní tržiště s deregulovaným prostředím, které umožnilo výrazný pokles cen herních těžebních strojů. Mnoho, kdysi zbytečně drahých strojů, nyní nakoupíte takřka za hubičku. Tato vstřícnost je umocněna herními eventy, sezónami poskytujícími free-to-play hráčům zdarma stroje, úkoly, soutěžemi, do kterých se můžete zdarma přihlásit, a které vám umožní získat stroje zdarma.

Nakreslete svůj vlastní stroj, který se dostane do hry, či můžete zkusit i NFT. Fantazii se ve světě Rollercoinu meze nekladou.

Přístup vývojářů k hráčům je korektní. Občas odpovídají se zpožděním, ale to je dáno tím, že se na ně lidé často obracejí s dotazy či žádostmi o pomoc. Ale odpovídají.

Proto se hodí dávat pozor na informativní emaily, stejně jako sledovat oficiální Twitter a Discord, kde jsou vývojáři a administrátoři velice aktivní a rádi svým hráčům se vším pomohou. Můžete využít i Telegram, nebo se podívat na vývojářské trailery a reklamy, které jsou na Youtube kanálu Rollercoin.

Zní to příliš dobře? Má to svá úskalí.

Uživatelské rozhraní nepatří mezi nejpřehlednější a chvíli se budete muset rozkoukávat, to je pravda. Hra Vám zásadně nic neslibuje. Je jen na vás, jakou cestu a cíle si stanovíte, hra vám jen otevírá cestu, zda využijete peněz, či času, popřípadě obojího. To je jen na vás.Slabinou jsou i odkládané updaty herního světa a jeho mechanismů. Nezřídka se odkládají o týdny, či měsíce, ale vývojářský tým Rollercoin o tom pravidelně informuje na svých stránkách a sociálních sítích, kde nyní uveřejňuje i vývojářské deníky. Je to pochopitelné. Jde o náročný projekt.

Co říct na závěr?

Rollercoin je zábavný herní svět, který zapojuje do svého fungování kryptoměny, jakož i hráč samotné v interaktivním prostředí svých stránek a sociálních sítí. Není to cesta k rychlému zbohatnutí, není rampa, kterou vyletíte „to the moon“, ale je to jedna z cest, jak diverzifikovat, navíc zábavnou metodou, své příjmové portfolio.

Do hry de facto nemusíte vložit ani korunu a můžete jen hrát a rovnou těžit mince a tokeny, které poté prodáte. Nebo naopak nemusíte nic hrát a můžete jen investovat a těžit. Či obojí dohromady – jak je libo!

Odpovědnost je na každém jednom hráči a každý vám rád poradí. Teď už je to ale jen na vás. Pokud se rozhodnete jít touto cestou, půjdete cestou unikátní příležitosti, která má málo obdob. Držíme vám palce a uvidíme se třeba na tržišti!

Další zajímavé články

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..