KuCoin recenze – návod, zkušenosti

Burza KuCoin sídlí v Hongkongu a dnes patří mezi nejrychleji rostoucí burzy kryptoměn na světě. Na burze KuCoin si můžete pro obchodování vybrat ze stovek různých kryptoměnových párů. Hlavní výhodou KuCoinu je jednoduchá registrace bez ověřování totožnosti, přehlednost a nízké poplatky. KuCoin nabízí vlastní kryptoměnu KuCoin Shares, kterou pokud držíte, tak dostáváte provizi z poplatků, které na burze proběhly.

Jak se registrovat na KuCoin

Abyste mohli začít obchodovat na burze KuCoin, tak si musíte nejprve založit účet. Svůj účet založíte kliknutím ZDE. Tím se dostanete na stránky burzy a zde v horním pravém rohu klikněte na Sign up.

Registrace na KuCoin zdarma ZDE

Kucoin sign up

Poté se Vám otevře přihlašovací okno. Vyplníte email, své heslo, heslo ještě jednou a kliknete na „Next“.
Kucoin registrace

Po registraci Vám systém pošle email.
Kucoin email activace

Zkontrolujte aktivační email ve vaší schránce a kliknutím na odkaz aktivujte účet.
Kucoin aktivační email

V dalším kroku důrazně doporučujeme nastavit dvoufázové ověření pomocí Google Authenticator. Každé přihlášení a výběr kryptoměn budete muset potvrdit, pro Vás to znamená zvýšenou bezpečnost.
Upozornění: důkladně si zapište kód na zrušení ověření pomocí Google Authenticator. Tento kód použijete při změně přístroje.
Kucoin ověření pomocí Google Authenticator

Dále si zvolte bezpečnostní otázky „Security Questions“. Tyto „Security Questions“ jsou důležité pro výběr. Pokud budete mít problém si je zapamatovat, tak si je někam bezpečně poznamenejte.
Kucoin Security Questions

Na Vaši emailovou adresu přijde zpráva s linkem, na který je třeba kliknout.
Kucoin verifikace emailu

Jak vložit vklad na KuCoin

Vklad provedete tak, že v horním menu kliknete na „Assets“ a v pravém sloupci vyberete „Deposit“. Zvolíte měnu, kterou chcete vložit a potvrdíte tlačítkem „Confirm“, viz obrázek.
Kucoin vklad

Zobrazí se Vám adresa pro vklad, na tuto adresu provedete vklad ve zvolené měně.
Kucoin adresa pro vklad

Jak začít obchodovat na burze KuCoin

Pokud máte již na svém účtu prostředky, můžete začít obchodovat. Obchodování probíhá pod záložkou „Markets“. Zde si zvolíte obchodní měnu, ve které budete obchodovat (na obrázku je zvolena měna BTC). Vyberete si měnu, kterou chcete obchodovat a kliknete na ni. Např. ETH/BTC, takto budete nakupovat nebo prodávat Ethereum za Bitcoin.

Kucoin markets

Po výběru měny se dostanete k samotnému obchodování. Pro Vaši bezpečnost je nutné před začátkem obchodování vložit kód z Google Authenticator.
Kucoin obchodování

Poté již můžete obchodovat. Na výběr máte nákup „Buy“ nebo prodej „Sell“.
Price: cena, za kterou chcete nakoupit nebo prodat.
Amount: množství, které chcete nakoupit nebo prodat
Kucoin nákup/prodej

Výběr kryptoměn z KuCoin do peněženky

Výběr provedete tak, že v horním menu kliknete na „Assets“ a v pravém sloupci vyberete „Withdrawal“. Zvolíte měnu, kterou chcete vybrat. Poté vyplníte všechna políčka a potvrdíte tlačítkem „Confirm“, viz obrázek.
Kucoin výběr

KuCoin – recenze kryptoměnové burzy

Na KuCoinu se obchoduje pouze s kryptoměnami. Nejprve si na burzu musíte zaslat některou z klasických kryptoměn jako je Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash nebo Litecoin.
Do KuCoinu si pošlete Bitcoin, Litecoin nebo Ethereum, které jste předtím nakoupili na CoinBase (recenze zde) anebo na CoinMate (recenze zde).

Burza KuCoin je mladá burza, která se velmi rychle rozvíjí. Díky ověření pomocí Google Authenticator a bezpečnostních otázek poskytuje velmi dobrou bezpečnost.

Registrace na KuCoin zdarma ZDE

KuCoin má vlastní měnu KuCoin Shares (KCS)

Burza KuCoin má vlastní kryptoměnu zvanou KuCoin Shares. S KCS lze obchodovat, ale také ji držet pro pasivní příjem. Pokud měnu KCS držíte, tak dostáváte provizi z poplatků, které na burze proběhly. Minimálně musíte držet 6 KCS. Čím více KCS budete držet, tak tím větší provizi budete dostávat.
Dalším bonusem je to, že čím více KCS držíte, tím menší poplatky platíte. Sleva na poplatcích může dosáhnout až 30 %. Na dosažení slevy 30%, ale už musíte držet opravdu hodně KCS.

Burza KuCoin je skvělá v kombinaci s burzou Binance

KuCoin i Binance nabízejí pohodlné, rychlé a přehledné nástroje pro obchodování. Při používání obou burz dosáhnete téměř na všechny kryptoměny, které se dají koupit. Budete tak mít opravdu velký výběr měn pro obchodování nebo pro Vaši investici.

Registrovat na burzu Binance se můžete ZDE

Pokud budete investovat větší částky, tak doporučujeme používat hardwarovou peněženku TREZOR, kterou za výhodnou cenu nakoupíte ZDE.

 

 

 

Upozornění:

Nejsme finanční poradci. Informace uvedené na těchto stránkách vyjadřují názory provozovatele. Provozovatel není odpovědný za Vaše investice. Informace uvedené na těchto stránkách jsou pouze orientační a neslouží jako doporučení k nákupu či prodeji. Investice do kryptoměn může být značně riziková a může mít za následek ztrátu celého vašeho kapitálu. Pozor: tyto stránky nejsou investiční poradenství, investujte jen prostředky, které si můžete dovolit ztratit. Nikdy si na investici nepůjčujte cizí peníze.

Další zajímavé články

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..