Bitcoin je zpátky na 8 000 USD

Bitcoin je zpátky na 8 000 USD. Bitcoin pokračuje ve svém oživení a dnes 8. 10. 2019 se obchoduje za téměř 8 200 USD. To ukazuje zisk cca 5 % za posledních 24 hodin. To není špatné, ale jsou ty jiné alty, které zaznamenaly ještě větší zisk. Třeba takový Chainlink a Tron překonaly dokonce 10 %! Bitcoinový downtrend je přesto v plném proudu, který začal, kdy byl Bitcoin odmítnut na 14 000 USD.

Bitcoin je zpátky na 8 000 USD

Tehdy kupující nedokázali shromáždit dostatek kupní síly, aby udrželi cenu nad 10 000 USD, což způsobilo medvědí obrat. Medvědi tak mají stále kontrolu nad Bitcoiny a nevypadá to, že by se jí v brzké době chtěli vzdát.

Celkový tržní strop kryptoměn vzrostl z 214 miliard USD na téměř 221 miliard USD, přičemž Bitcoin tvoří 66,6 %. Bitcoinová dominance stále klesá, což ukazuje na to, že vrchol je na cca 77 %. Výhodou je to pro alty, které se konečně dostaly z červených čísel. To nic nemění na tom, že většina z nich je stále hluboko pod svými 52týdenními maximy.

Ethereum vykázalo zisk o více než 5 % a začátkem dne dosáhl na 181 USD. XRP společnosti Ripple se od včerejška drží víceméně stejně a v době psaní se obchoduje za přibližně 0,277 USD.

Bitcoin je v posledních několika dnech chycen v těsném rozmezí mezi zhruba 7 800 USD a 8 300 USD a zdá se, že jeho poslední akce jen potvrzuje sílu jak horní, tak i dolní hranice tohoto rozsahu. Následující dny ukážou, kterým směrem se bude Bitcoin ubírat; pokud nedojde k významné vzestupné hybnosti, může to znamenat, že hrozí nižší minima.

Kde můžete koupit kryptoměny

Kryptoměny můžete zakoupit na burze Binance – registrace zdarma je ZDE

Bitcoin můžete nakoupit za české koruny na CoinMate – recenze a návod jsme pro Vás napsali ZDE

Další zajímavé články

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..