Na poli Bitcoinu vládne nuda

Na poli Bitcoinu vládne nuda. Od včerejška se Bitcoin prakticky nepohnul. Dnes 9. 10. 2019 se obchoduje za 8 170 USD, takže vlastně žádná změna. Tudíž se zaměříme na něco jiného – na altcoiny. Alty se dnes výjimečně shodly a drží se v zeleném. Dominance Bitcoinu klesá a to by mohla být dobrá zpráva pro altcoiny. Nyní je dominance Bitcoinu pod 69 %, což je dvouměsíční minimum.

Na poli Bitcoinu vládne nuda

Další úroveň podpory z hlediska dominance je 66 %. Ethereum v současné době pokořil svého velkého bratra a pomocí 4% pumpy za posledních 24 hodin se vytáhl na 181 USD. Ethereum je sice stále velmi slabé, ale zotavení musí někde začít. Jeho tržní kapitalizace je téměř zpět na 20 mld USD. Zatím není moc pravděpodobné, že by Ethereum bylo schopno znovu získat psychologickou úroveň 200 USD. Když Bitcoiny naposledy klesly na 8 000 USD – v srpnu 2018 – byla cena Etherea na 400 USD, takže má před sebou ještě dlouhou cestu.

XRP má za sebou druhý silný den a přidává další 3 %, aby dosáhl 0,277 USD, ale je také pořád daleko od loňských cen. Zároveň byl letos jedním z nejhorších výkonných altcoinů.

Bitcoin Cash znovu obsadila čtvrté místo za Tetherem s 3% tahem, čímž opět dosáhl 230 USD, ale stejně jako alty nad ním je i BCH stále dost slabý.

4% výtah pro Litecoin nestačil na to, aby znovu vydělal 60 USD.

EOS je v Top10 nejvýkonnějších altů s 5% ziskem za den, kdy dosáhl 3,19 USD, ale je o stále o 60 % dole v porovnání se svými maximy v roce 2019. Binance Coin udělal podobný 4% krok, aby se dostal na 16 USD, ale jako EOS je také o 60% nižší než letošní maxima.

Tento týden je pro altcoiny celkem dobrý. Mohl by to být začátek něčeho většího – ale na to si ještě budeme muset počkat.

Kde můžete koupit kryptoměny

Kryptoměny můžete zakoupit na burze Binance – registrace zdarma je ZDE

Bitcoin můžete nakoupit za české koruny na CoinMate – recenze a návod jsme pro Vás napsali ZDE

Další zajímavé články

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..