Trh s kryptoměnami je opět poněkud rozkolísaný

Trh s kryptoměnami je opět poněkud rozkolísaný. Bitcoin mírně poklesl a dnes 7. 10. 2019 se drží okolo 7 970 USD. Ethereum je na tom plus mínus stejně a je na 175 USD a XRP zase vyrostlo o téměř 8 % za 24 hodin a obchoduje se za cca 0,272 USD. Po víkendu relativní stability nad 8 000 USD se Bitcoin probral z letargie a opět sklouzl a je pod 8 000.

Trh s kryptoměnami je opět poněkud rozkolísaný

Týdenní svíčka se uzavřela na červené doji. Doji představuje jednak nerozhodnost na trhu a je taky ukazatelem zvratu trendu – především v případě vysokého objemu obchodování. Tady ale objemy stále klesají. Navíc jde o čtvrtou červenou týdenní svíčku v řadě – a to už se nestalo dva roky. Dominance Bitcoinu na trhu klesla pod 70 %, což může být dobrá zpráva pro některé altcoiny. Celková tržní kapitalizace všech kryptoměn je v současné době 210,7 miliard USD. Medvědi jsou u kormidla od minulého měsíce, kdy se Bitcoin propadl pod 10 000 USD a býci nedokázali vytvořit žádnou smysluplnou vzestupnou dynamiku.

Neproběhne jediný týden bez nějakého výstředního tvrzení, že Bitcoiny v nejbližší budoucnosti vystoupají na epická maxima – a minulý týden nebyl výjimkou. Ve skutečnosti se bezprostřední budoucnost pro Bitcoiny ukazuje jako medvědí. Minulý týden to vypadalo, že nás čeká krátký býčí obrat, ale to se nestalo. Vypadá to, že se Bitcoin uchytil v obchodním rozmezí mezi 7 900 a 8 250 USD. I když je obrat v této fázi možný, není zrovna moc pravděpodobný. Podpora se prodloužila ze 7 600 USD z minulého týdne na 7 120 USD. To je kritická cena, kterou musí Bitcoin držet, protože jeho důsledky jsou patrné ve vyšších časových rámcích.

Kde můžete koupit kryptoměny

Kryptoměny můžete zakoupit na burze Binance – registrace zdarma je ZDE

Bitcoin můžete nakoupit za české koruny na CoinMate – recenze a návod jsme pro Vás napsali ZDE

Další zajímavé články

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..