Pondělí byl pro Bitcoin skvělým dnem

Pondělí byl pro Bitcoin skvělým dnem, protože kryptoměna za posledních pár hodin zaznamenala masivní nárůst. Z úrovně 7 358 USD nastartovala rally až na téměř 8 000 USD. Cena Bitcoinu se tak vyšplhala nad prosincové měsíční maximum 7 800 USD. V době psaní 7. 1. 2020 se Bitcoin obchoduje za cca 7 870 USD, což je více než 6% nárůst z denních minim 7 400 USD, které byly stanoveny včera.

Pondělí byl pro Bitcoin skvělým dnem

Bitcoin se tak dostal přes předchozí úrovně odporu a potvrdil býčí technickou formaci. Nicméně – pokud máme hovořit o zahájení parabolického trendu, musí Bitcoin nejprve překonat dvě klíčové úrovně rezistence, které jsou na zhruba 9 000 a 10 000 USD. Aktuálně je nezbytné, aby se Bitcoin během příštích několika hodin udržel kolem 7 600 USD. Případné odmítnutí poblíž nebo těsně nad touto oblastí by mohlo vyvolat potíže a nejistotu, co přijde dál.

V opačném případě to býkům poskytne dostatečnou sebedůvěru, aby tlačili Bitcoin k nastavení nového denního maxima, které naposledy zaznamenáno 21. 11. loňského roku, kdy se aktivum obchodovalo za 8 122 USD.

Celkový tržní strop kryptoměn činí 211,4 mld USD, z toho podíl Bitcoinu činí 68 %. Řada napodobila cenovou akci Bitcoinu, a zaznamenala 3 až 5% zisky. Hrdinou dne je XRP se ziskem 12,13 %.

Kde můžete koupit kryptoměny

Kryptoměny můžete zakoupit na burze Binance – registrace zdarma je ZDE

Bitcoin můžete nakoupit za české koruny na CoinMate – recenze a návod jsme pro Vás napsali ZDE

Další zajímavé články

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..