Bitcoin úspěšně pokračuje v rally

Bitcoin úspěšně pokračuje v rally. Úterý byl pro Bitcoin dnem pokračováním rally, zahájené předchozího dne. Nový trend potvrdil Bitcoin útokem na osmitisícovou hranici – a posléze i jejím překročením. Dnes 8. 1. 2020 se cena Bitcoinu pohybuje okolo 8 310 USD. Od 6. 1. 2020 tak vzrostla cena Bitcoinu o 15 % a zároveň o 23,5 % od dříve stanovených minim kolem 6 850 USD.

Bitcoin úspěšně pokračuje v rally

Než ale býci začnou oslavovat konec downtrendu, je třeba si uvědomit, že Bitcoin je nyní mnohem více přeplacený, než tomu bylo během jeho historické rally v říjnu 2019. Pokud by býci nedokázali Bitcoin udržet nad 8 300 USD, cena by se mohla stáhnout zpět na 8 150 USD. Pokud se ale cena Bitcoinu dostane nad 9 000 USD, pak se kryptoměna konečně vymaní z kanálu, ve kterém se obchoduje od konce června, co začal sestupný trend.

Každopádně – až se konečně otočí současný medvědí trend, budou mít pro nás býci nachystanou spoustu věcí, na které se můžeme v průběhu roku 2020 těšit. Mimo jiné musíme myslet na události spojené se snížení odměn horníků Bitcoinu, o kterých se tvrdí, že budou mít dramatický účinek na cenu ve smyslu významného zvýšení.

Celkový tržní strop kryptoměny nyní dosahuje 217,7 mld USD, z toho podíl Bitcoinů činí 69,1 %. Úterý bylo úspěšným dnem i pro mnohé altcoiny;  zisky si připsal Litecoin +4,73 % nebo Chainlink + 10,04 %.

Kde můžete koupit kryptoměny

Kryptoměny můžete zakoupit na burze Binance – registrace zdarma je ZDE

Bitcoin můžete nakoupit za české koruny na CoinMate – recenze a návod jsme pro Vás napsali ZDE

Další zajímavé články

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..