Býkům se nepodařilo udržet Bitcoin

Býkům se nepodařilo udržet Bitcoin nad 9 300 USD, což poskytlo medvědům příležitost k útoku. Dnes 31. 10. 2019 se Bitcoinu sice podařilo udržet nad 9 000 USD, ale pomalu slábne a o víkendu pravděpodobně klesne i pod tuto úroveň podpory.

Vypadá to, že vzorec je jasný. V týdnu se vytvořil klesající trend a Bitcoiny pomalu ztrácí půdu pod nohama.

Býkům se nepodařilo udržet Bitcoin

Maximum, co za poslední den dokázal, je 9 250 USD a před několika hodinami Bitcoin podruhé klesl na své minimum 9 050 USD. Nižší maxima a nižší minima naznačují pokračování tohoto trendu v krátkodobém horizontu.

Dá se říct, že pokles je pravděpodobnější než vzestup a je také pravděpodobné, že dojde k poklesu na úroveň 8 600 – 8 200 USD.

Altcoiny zpátky v červeném

Ethereum za posledních 24 hodin pokleslo o 2,5 %, když spadlo zpět na 185 USD. Pokud úroveň neudrží, hrozí mu kolaps až na 150 USD.

XRP se nepodařilo překonat 0,30 USD a dnes se ztratil další 2 %. BCH se v současné době obchoduje těsně pod 290 USD, ale vykazuje jasné známky poklesu.

Litecoin a Binance Coin jsou na sestupu, a dostaly se na 58 USD a 19 USD. EOS opět klesá, při dalším poklesu o 3 % dosáhl 3,2 USD.

Během posledních 24 hodin ztratily kryptotrhy přibližně 5 miliard USD, kdy celková kapitalizace klesla na 245 miliard USD. Trhy se minulý týden zvýšily o 40 miliard USD, ale medvědi se pomalu vracejí a tyto zisky začínají klesat.

 

Kde můžete koupit kryptoměny

Kryptoměny můžete zakoupit na burze Binance – registrace zdarma je ZDE

Bitcoin můžete nakoupit za české koruny na CoinMate – recenze a návod jsme pro Vás napsali ZDE

Další zajímavé články

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..