Bitcoin opět neudržel 10 600 USD

Bitcoin opět neudržel 10 600 USD. Po více než dva měsíce se Bitcoin pohybuje v rozmezí mezi 9 000 a 12 000 USD. Kryproměna je stále velmi volatilní, což znamená, že by mohlo dojít k většímu kolísání dříve, než dojde k potvrzení nějakého směru trendu. V době psaní 9. 9. 2019 konsolidace pokračuje, a Bitcoin se obchoduje za cca 10 300 USD.

Bitcoin opět neudržel 10 600 USD

To také znamená zřetelný pokles z denních maxim téměř 10 600 USD.

Bitcoin a agregované kryptoměny zaznamenaly příliv nákupního tlaku, který umožnil většině hlavních kryptoměn slušné zisky. Ty však byly z velké části přes noc vymazány, když Bitcoin klesl zpět na 10 400 USD.

Víkendové maximum 10 600 USD nebylo udrženo, a došlo k poklesu. To signalizuje, že v současné době není dostatečný nákupní tlak, který by umožňoval významný pohyb směrem vzhůru.

Jedním z potenciálních katalyzátorů, který by mohl na trhu vyvolat nějakou významnou dynamiku, by mohl být Bakkt, který otevřel své bitcoinové sklady pro vklady a výběry uživatelů.

Jak reagovaly altcoiny?

V týdnu došlo k dalšímu dumpingu altcoinů, když dominance Bitcoinu překročila hranici 70 %. Přesto se altcoiny během víkendu vrátily zpět. I když zisky jsou jen drobné, je to letos jeden z mála vzestupů altcoinů v porovnání s Bitcoinem.

Navíc to vypadá, že prostor pro růst není příliš velký.

Připomeňme si rok 2017. Zatímco růst Bitcoin byl obrovský i během bubliny v roce 2017, vzestup altcoinů byl přímo astronomický. U některých byly roční zisky kolem 19 000 %. Z tohoto důvodu se nabízí, že korekce dosud nenastala. Je proto možné, že altcoiny budou nadále ztrácet hodnotu v porovnání s Bitcoinem. Jedinou šancí na zvýšení hodnoty je, že cena Bitcoinu bude dále růst.

Kde můžete koupit kryptoměny

Kryptoměny můžete zakoupit na burze Binance – registrace zdarma je ZDE

Bitcoin můžete nakoupit za české koruny na CoinMate – recenze a návod jsme pro Vás napsali ZDE

Další zajímavé články

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..