Býci bojují s medvědy o kontrolu

Býci bojují s medvědy o kontrolu. Dnes 10. 9. 2019 se Bitcoin obchoduje za 10 239 USD. Tento rok byl pro Bitcoin velmi býčí ve srovnání s noční můrou, kterou prožíval loni. Bitcoin od začátku roku vydělal přes 170 %, a přestože to není žádný průměrný výkon, nedá se to porovnat se zisky v roce 2017. Za pouhé tři měsíce na konci roku 2017 kryptoměna prudce stoupla o 400 %, čímž dosáhla svého historického maxima.

Býci bojují s medvědy o kontrolu

Tentokrát se to zdá být mnohem pomalejší, zejména s ohledem na posledních deset týdnů s nejasným směrem. Hlavní otázkou tedy zůstává, kdy můžeme očekávat další vrchol?

Z krátkodobého hlediska se zdá, že v současné cenové hladině je poptávka po Bitcoinech nízká a kupující se probudí, až když klesnou na čtyřmístnou hodnotu. Podle denního grafu je BTC / USD relativně býčí. Cena Bitcoinu by mohla zůstat relativně stabilní, protože obchodníci se připravují na spuštění dlouho očekávané bitcoinové futures platformy Bakkt.

Z dlouhodobého hlediska bude klíčem trpělivost.

Jak se drží ostatní alty?

Altcoin číslo jedna, Ethereum, dnes vykazuje malý až žádný cenový pohyb. Mince se v současné době obchoduje za 182,52 USD, což je o 0,83 % více.

Token XRP společnosti Ripple v současné době vykazuje ztrátu kolem 0,82 % a obchoduje se za 0,259 USD, což je přibližně stejná cena jako před týdnem. Ostatní kryptoměny v top20 si vedly o něco hůře.

Celková tržní kapitalizace trhu kryptoměny je v době tisku 266,4 miliard USD, přičemž dominance Bitcoinu v celkové tržní hranici klesla pod 70 % na 69,8 % z celkového počtu.

 

Kde můžete koupit kryptoměny

Kryptoměny můžete zakoupit na burze Binance – registrace zdarma je ZDE

Bitcoin můžete nakoupit za české koruny na CoinMate – recenze a návod jsme pro Vás napsali ZDE

Další zajímavé články

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..