Vrátí se Bitcoin k medvědímu trendu?

Vrátí se Bitcoin k medvědímu trendu? Cena Bitcoinu vykázala za posledních 24 hodin menší pohyb vzhůru a většinu včerejšího dne se obchodovala za téměř 10 500 USD. V době psaní 5. 9. 2019 se nejoblíbenější kryptoměna na světě obchoduje za 10 616 USD. Bitcoin tedy bojuje proti zuby nehty, aby si udržel zisky z posledních několika dní. Bohužel se Bitcoinu nepodařilo vyčistit odpor na 10 800 USD, takže psychologická úroveň 11 000 USD nebyla otestována.

Vrátí se Bitcoin k medvědímu trendu?

Je tedy na místě opatrnost, protože by se Bitcoin mohl vrátit k medvědímu trendu. Bitcoin se stále obchoduje v rámci dlouho zavedeného širokého rozmezí a jeho střednědobý trend zůstává zatím nejasný. Pokud vezmeme v úvahu další ukazatele, pak se Bitcoin pohybuje v krátkodobém býčím rozmezí. To by mohlo být pro Bitcoin správné klima, aby dosáhl dalších zisků.

Altcoiny Bitcoin nenapodobily.

Altcoin číslo jedna – Ethereum – vykazuje klesající cenový trend a v současné době se obchoduje za 174 USD, což je o 2,23 % méně.

Token XRP pokračuje v obchodování téměř beze změny a vykazuje pouze malou ztrátu kolem 1,42 %. Dnes se obchoduje za 0,258 USD.

Binance Coin a Litecoin dnes vykazují ztráty přes 4 % a 3 % a obchodují se na 21,53 USD, respektive 66,96 USD.

Celková kapitalizace trhu kryptoměn je 268,2 miliard USD, přičemž podíl Bitcoinu představuje 70,7 % z celkového počtu.

 

Kde můžete koupit kryptoměny

Kryptoměny můžete zakoupit na burze Binance – registrace zdarma je ZDE

Bitcoin můžete nakoupit za české koruny na CoinMate – recenze a návod jsme pro Vás napsali ZDE

Další zajímavé články

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..