Bitcoin zůstávají stále v centru pozornosti

Bitcoin zůstávají stále v centru pozornosti. Nicméně během této rally se i mnoho altcoinů dostalo do popředí. To ukazuje, že účastníci trhu kromě Bitcoinu kupují i altcoiny, které mají silný potenciál.Co se týče Bitcoinu, býci se dnes 13. 2. 2020 snaží tlačit cenu nad odpor na 10 360 USD. Pokud budou úspěšní, je možné, že se cena dostane až k 11 500 USD. V srpnu a září loňského roku se býkům nepodařilo dostat cenu nad 11 000 USD.

Bitcoin zůstávají stále v centru pozornosti

Proto se dá očekávat, že na cestě bude ještě několik překážek. Pokud by ale býci během korekcí neztratili půdu pod nohama, zvýšilo by to možnost zlomení nad linii sestupného trendu. Nad touto úrovní je pak menší odpor na 13 973 USD.  Známku slabosti a možnou změnu trendu by signalizovalo, pokud by medvědi stáhli cenu pod 9 097 USD. Technické parametry ale zatím ukazují, že býci mají navrch.

Ethereum překonal odpor na 235,70 USD bez větších obtíží, což je pozitivní věc. To ukazuje, že všechno hraje ve prospěch býků. Další úroveň, na kterou si dát pozor, je 289 USD. Je ale nutné uvědomit si, že Ethereum se nachází v překoupené zóně. Pokud kryptoměna spadne pod 235,70 USD, hrozí propad na 210 USD.

XRP se po několika dnech konsolidace dostalo nad dlouhodobou klesající linii. To by mohlo být známkou nového uptrendu. Další úroveň, na kterou je třeba brát zřetel, je 0,31503 USD. V blízkosti úrovně je menší odpor na 0,34229 USD, nicméně je velká šance, že bude překročen.

Bitcoin Cash obnovil svůj vzestup a nyní se pohybuje nahoru směrem k psychologickému odporu 500 USD. Dá se předpokládat, že si medvědi vybudují silnou obranu v rozmezí 500 až 522 USD.  Dokud však cena zůstane uvnitř vzestupného kanálu, její vzestupný trend zůstane nedotčen. První známkou slabosti bude zlom pod podpůrnou linií vzestupného kanálu.

Litecoin se blíží k odporu na 80,2731 USD. Pokud býci dostanou cenu nad tento odpor, bude to pozitivní signál. Další úroveň, kterou je třeba sledovat, je 96,439 USD. Naopak rizikem je další kritická podpora na 66.1486 USD. Pokud medvědi klesnou pod tuto podporu, znamenalo by to velký propad.

Kde můžete koupit kryptoměny

Kryptoměny můžete zakoupit na burze Binance – registrace zdarma je ZDE

Bitcoin můžete nakoupit za české koruny na CoinMate – recenze a návod jsme pro Vás napsali ZDE

Další zajímavé články

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..