Bitcoin se pokusil vyčistit klíčový odpor

Bitcoin se pokusil vyčistit klíčový odpor na 10 400 USD. Jeho oživení, které začalo v úterý, vyvolalo překvapení a ve středu cena krátce zasáhla maxima 10 495 USD. Tím se uzavřelo velmi úspěšných 24 hodin pro kryptoměnu, která se jen o den dříve obchodovala na téměř 9 700 USD. V době tisku 12. 2. 2020 se Bitcoin obchodoval za 10 270 USD, což je nárůst téměř o 6 %.

Bitcoin se pokusil vyčistit klíčový odpor

Bitcoin tak oživuje vzestupnou dynamiku při překonání odporu 10 200 USD. Největší kryptoměnná cena udává tempo i pro altcoiny, protože se dostává do býčího módu. Přesto je třeba mít na paměti, že pro vzestupný trh je nezbytné snižování cen. To mj. zajišťuje, že aktivum vytváří větší poptávku tím, že umožňuje více lidem vstoupit na trh za relativně nižší cenu.

Nedávný návrat Bitcoinu k podpoře ve výši 9 700 USD byl nezbytným krokem pro býčí akci, která se v tuto chvíli odehrává. Nejen, že je Bitcoin zpět v býčí zóně nad 10 000 USD, ale také se přiblížil k ročním maximům.

Přesvědčivý pohyb nad 10 000 USD probudil býky z hibernace. Hlavním cílem je vytáhnout Bitcoin nad další překážku na 10 400 USD, což by mělo vést k dalšímu útěku ve směru k 11 000 USD.

Na druhé straně je nutné si uvědomit, že Bitcoiny jsou silně překoupený, a to znamená, že v nejbližší době je možný obrat.

Kde můžete koupit kryptoměny

Kryptoměny můžete zakoupit na burze Binance – registrace zdarma je ZDE

Bitcoin můžete nakoupit za české koruny na CoinMate – recenze a návod jsme pro Vás napsali ZDE

Další zajímavé články

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..