Bitcoin se stále drží nad 10 000 USD

Bitcoin se stále drží nad 10 000 USD. Dnes 14. 2. 2020 se Bitcoin obchoduje okolo 10 170 USD. Nedávné analýzy naznačily, že trh kryptoměn může vést k novému bull runu, a někteří věří, že by mohl vést k novému maximu. Mezitím altcoiny pokračují v růstu, a dokonce od začátku roku překonaly kumulativní výnosy Bitcoinu. Tím znovu potvrdily vzestupný trend předpovídaný analytiky.

Bitcoin se stále drží nad 10 000 USD

Letošní divoká rally je v současné době poněkud prodloužená. Takže v blízké době bychom se mohli dočkat vymazání některých zisků, které za posledních pár týdnů vyvolala. Bitcoin by se tak mohl dostat zpět do oblasti 8 000 USD, než najde nějakou významnou podporu.

I přes možnou medvědí akci, kterou tedy může Bitcoin brzy zažít, je tu šance, že právě propad do oblasti 8 000 USD by mohlo být právě tím, co je potřeba k vyvolání pohybu směrem vzhůru.  Propad k této úrovni by potenciálně mohl umožnit zahájení finálního výstupu na historická maxima.

Předchozí analýzy navíc ukázaly, že konkrétní dny v týdnu nabízejí obchodníkům zajímavé výnosy. Například údaje za rok 2019 ukázaly, že pátek byl – v porovnání s jinými dny – nejlepším dnem na nákup Bitcoinů za nejvyšší denní návratnost.

Příštích pár dní – a reakce Bitcoinu na 9 600 USD – by nám mohlo v nejbližší době ukázat, kudy se bude Bitcoin ubírat.

Kde můžete koupit kryptoměny

Kryptoměny můžete zakoupit na burze Binance – registrace zdarma je ZDE

Bitcoin můžete nakoupit za české koruny na CoinMate – recenze a návod jsme pro Vás napsali ZDE

Další zajímavé články

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..