Bitcoin na rozcestí – dva možné scénáře

Bitcoin na rozcestí – dva možné scénáře. Od doby, kdy Bitcoin dosáhl 13 800 USD a poté se vrátil zpět o cca 4 000 USD, se trh kryptoměn zpomalil. Bitcoin je tak stále vysoce volatilní.  Poté, co dosáhl (aktuálního) letošního high, zareagoval zdravě, kdy zkorigoval svůj růst o 30 – 35 %. Následně došlo k úspěšnému otestování úrovně 10 000 USD. A právě o tento support bychom se mohli v budoucnu opřít. V době psaní – 8. 7. 2019 – se pohybuje okolo 11 880 USD.

Bitcoin na rozcestí – dva možné scénáře

Momentálně se Bitcoin nachází v režimu korekce. A i přes momentální růst je velká šance, že korekce bude ještě pokračovat. Tím pádem musíme brát v potaz 2 scénáře:

  1. Korekce končí – nebo už skončila
  2. Bitcoin bude nějakou dobu mírně růst a pak se korekce vrátí – tzn. čeká nás propad

Co je pravděpodobnější?

No, to je otázka. Ve hře je celá řada proměnných. Aktuálně Bitcoin stoupá – ne nějak překotně, jako jsme to zažili, ale nahoru jde. Je dost pravděpodobné, že když se dostaneme nad 12 500 USD, je velká šance, že pod 9 000 USD už nepadneme. Naopak, pokud prorazí úroveň 11 600 USD, může obnovit svůj parabolický růst. Pokud by parabolický vzestup pokračoval, Bitcoin by mohl do poloviny července zasáhnout dokonce až 14 000 USD. Osobně tak velký optimista nejsem 🙂 .

Suma sumárum – jak to nakonec dopadne, to si budeme muset počkat, až se začne lámat chleba.

Kde můžete koupit kryptoměny

Kryptoměny můžete zakoupit na burze Binance – registrace zdarma je ZDE

Bitcoin můžete nakoupit za české koruny na CoinMate – recenze a návod jsme pro Vás napsali ZDE

Burza Binance

CoinBase

Další zajímavé články

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..