Bitcoin dominuje trhu

Bitcoin dominuje trhu. Z hlediska dominantního postavení na trhu se Bitcoinu daří přímo skvěle a od prosince 2017 je na svých nejvyšších číslech. Podle Tradingview dosáhl podíl Bitcoinu dnes 10. 7. 2019 před několika hodinami 67,8 %. To naprosto pokořilo ostatní altcoiny, z nichž se většina dnes drží v červených číslech. A jak konkrétně se tedy altcoiny drží?

Bitcoin dominuje trhu

Deset nejlepších altcoinů zažilo propad –  Ethereum, XRP, Bitcoin Cash, Litecoin a EOS v současné době klesají o 2 až 4 %. Binance Coin, Cardano, Stellar, Dash a NEO dokonce o 5 %.

Celková kapitalizace kryptotrhu je v současné době více než 350 miliard USD, přičemž Bitcoin je zodpovědný za většinu těchto zisků. Ti, kteří drží altcoiny, začínají propadat panice a začínají prodávat, což ještě zhoršuje situaci.

Altcoiny, jako je Ethereum, XRP, Litecoin a EOS, se pravděpodobně zmátoří nejdříve, ale pro tuto chvíli Bitcoin dominuje trhu.

Co čeká Bitcoin v nejbližší době?

V době psaní se Bitcoin drží těsně nad 13 000 USD. Před námi je klíčová úroveň 14 000 USD, kde je poměrně malý odpor, ale předtím musí Bitcoin dnešek uzavřít nad 13 000 USD, aby mohl udělat další pokrok.

Kde můžete koupit kryptoměny

Kryptoměny můžete zakoupit na burze Binance – registrace zdarma je ZDE

Bitcoin můžete nakoupit za české koruny na CoinMate – recenze a návod jsme pro Vás napsali ZDE

 

Další zajímavé články

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..