Další korekce Bitcoinu je za námi

Další korekce Bitcoinu je za námi. V bitcoinové komunitě se nehovoří o ničem jiném, než o příštím runu. Všichni hledají nějaká vodítka nebo známky toho, že základ příštího bull run dostává svou podobu právě teď, a mohl by cenu Bitcoinu přenést do nového historického maxima. Po nedávné korekci, kdy se krátkodobě dostal až pod 9 300 USD, je nyní 3. 7. 2019 na 11 340 USD a zatím stoupá dál.

Další korekce Bitcoinu je za námi

Každopádně dříve, než se Bitcoin dostane do nového maximálního high, musíme počítat nejen se zastavením růstu, ale i s korekcemi. Takovéto korekce jsou nejenom očekávané, ale dokonce i zdravé.

Bitcoin šokoval trh s kryptoměnami – a celý svět – jeho nedávným masivním stoupáním z 3 400 USD na více než 13 000 USD, což znamenalo nárůst o více než 300 % za 2 měsíce! Ruku na srdce – tohle by si před čtvrt rokem netipnul nikdo.

Takže co teď?

Je zřejmé, že současná korekce Bitcoinu je zpožděná. Bitcoin překonal psychologickou hranici 10 000 USD, resistance 10 760 USD padla, takže si musíme počkat na další resistenci na 11 685 USD. Hranice 9 000 – 10 000 USD by mohla vydržet. Zatím tedy nepředpokládám, že by celý růst skončil.

Kde můžete koupit kryptoměny

Kryptoměny můžete zakoupit na burze Binance – registrace zdarma je ZDE

Bitcoin můžete nakoupit za české koruny na CoinMate – recenze a návod jsme pro Vás napsali ZDE

Další zajímavé články

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..