Bitcoin – jedeme ve stejném módu

Bitcoin – jedeme ve stejném módu. Na poli Bitcoinu k žádným významnějším změnám od úterý 14. 7. nedošlo. Dnes 16. 7. 2020 se Bitcoin obchoduje za cca 9 200 USD. V úterý se úroveň volatility snížila prakticky na úroveň neviditelnou. Bitcoin drží v současné době několik důležitých podpor včetně 9 000 USD a 8 800 USD. Zároveň i čelí silným odporům na 9 300 USD a 9 400 USD.

Bitcoin – jedeme ve stejném módu

Na nějakou velkou rally to prozatím nevypadá, takže odpor na 9 300 USD mohl zůstat ve hře mnohem déle, než se původně očekávalo.

Zatímco hlavní kryptoměna prodělává jakousi stagnaci, obchodníci začali ve větší míře investovat do altcoinů, jako jsou Chainlink nebo Cardano. Během několika posledních týdnů se tak pozornost z Bitcoinů  přesunula na altcoiny. Chainlink je momentálně o cca 500 % vyšší než byla jeho minimální kapitulace v březnu a Cardano  dokonce o 800 %. Jestli se dá hovořit přímo o altseason je dost problematické; jisté však je, že současná situace nebude trvat věčně. Bitcoin má pořád potenciál překonat altcoiny, už jen proto, že makroekonomické prostředí nebylo pro Bitcoin nikdy příznivější. Bitcoin je tak stále nejpravděpodobnější kryptoměnou, která bude těžit ze současných problémů, jako ekonomická krize, zásahy vlád nebo kolaps ekonomiky.

Doporučujeme k přečtení: Rady a tipy ze světa kryptoměn

Další zajímavé články

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..