Medvědi stlačili Bitcoin pod 11500 USD

Medvědi stlačili Bitcoin pod 11500 USD. V době psaní se Bitcoin obchoduje za současnou cenu 11 870 USD, což je o něco méně, než denní maxima téměř 12 100 USD, která byla stanovena dnes ráno. Navíc po sedmi zelených denních svíčkách přišla červená. Navzdory dnešnímu poklesu je však cena Bitcoinu stále výrazně vyšší než jeho nedávná minima 9 100 USD. Čekají nás další ztráty?

Medvědi stlačili Bitcoin pod 11500 USD

Bitcoiny a agregované kryptoměnové trhy zaznamenaly dnes ráno značný příliv nákupního tlaku, který nakonec vyústil v další rychlé odmítnutí. Toto odmítnutí a následný pokles oslabily býčí scénář, kterému mnoho analytiků věřilo. Jak se ukázalo, býci nemusí být tak silní, jak někteří očekávali, protože kryptoměna byla v oblasti 12 000 USD několikrát odmítnuta. Zatímco býci si dělali oči na 13 000 USD, nedostatek podpory ve výši 12 USD způsobil, že medvědi zatlačili Bitcoin pod podporu 11 500 USD.

Stále tedy existuje riziko, že by mohl dojít k mnohem většímu poklesu, pokud by Bitcoin uzavřel den pod úrovní rezistence.

Nedávná volatilita a odmítnutí Bitcoinu v oblasti 12 000 USD může signalizovat, že hrozí další ztráty, pokud před koncem dne nebude vyvinut silnější nákupní tlak.

Jak obchodní válka ovlivňuje trhy

Tradiční akciové trhy byly v posledních několika dnech silně ovlivněny rostoucím napětím mezi USA a Čínou, které eskalovaly v plnohodnotnou měnovou válku. Podobně i zlato v posledních několika dnech a týdnech také vyvinulo značný nákupní tlak a v současné době obchoduje o 2,3 % výš při současné ceně 1 506 USD za unci. Během jednoho týdne se zlato obchoduje téměř o 6 %. výše.
Pozitivní nárůst ceny zlata přichází se zvyšující se ekonomickou nestabilitou na celém světě, kdy USA a Čína eskalovaly obchodní napětí. Tato nestabilita vedla investory k útěku do zlata, což následně vedlo ke zvýšení jeho ceny.

Kde můžete koupit kryptoměny

Kryptoměny můžete zakoupit na burze Binance – registrace zdarma je ZDE

Bitcoin můžete nakoupit za české koruny na CoinMate – recenze a návod jsme pro Vás napsali ZDE

Další zajímavé články

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..