Fio banka zrušila burze Coinmate bankovní účty

Fio banka zrušila burze Coinmate bankovní účty. Burza Coinmate dnes 25.3.2020 v odpoledních hodinách oznámila, že jí Fio banka zrušila bankovní účty. Pokud máte ve směnárně Coinmate nějaké peníze ve fiat měně, např. CZK nebo EUR, tak na výběr máte čas do 30.3.2020. Po tomto datu budou výběry ve fiat měnách omezeny. Doporučujeme fiat měny co nejdříve vybrat nebo směnit za kryptoměny a zaslat do vlastní peněženky

Fio banka zrušila burze Coinmate bankovní účty

Celý email společnosti Coinmate zní (přeloženo z angličtiny):

Vážení přátelé,

Je nám líto, že vás společnost FIO Bank informovala o zrušení našich bankovních účtů naší společnosti s účinností do 30. března 2020.

Důležité informace o připravovaných operacích:

Webové stránky coinmate.io zůstanou funkční a prostředky klientů jsou k dispozici pro výběr.

Prostředky klientů Crypto a FIAT (EUR, CZK) jsou 100% zajištěny a společnost je připravena vyrovnat všechny uživatelské zůstatky v plné výši.

Dne 27.3.2020 přestaneme přijímat nové bankovní vklady

Vyberte prosím svůj zůstatek FIAT (EUR, CZK) nejpozději do 30.3.2020. Po tomto datu budou všechny výběry FIAT omezeny.

Obchodování na burze zůstane funkční, ale uvědomte si prosím cenu, která se u obchodních párů Coinmate může ve srovnání s tržní cenou výrazně lišit.

V posledních měsících jsme vynaložili obrovské úsilí na navázání vztahu s jinou bankovní institucí v České republice i v zahraničí, ale také kvůli probíhající pandemii koronaviru a nedávnému Brexitu je nemožné, aby britská kryptoměna otevírala bankovní účty v rámci EU pod takové okolnosti.

Také kvůli velikosti naší burzy a současné situaci se nemůžeme přepnout na jiný obchodní model pod společností mimo Spojené království. Tato situace je pro nás o to bolestivější, protože COINMATE je jednou z nejspolehlivějších a nejlépe hodnocených kryptoměn na světě. Naše zaměření na bezpečnost a uživatelskou přívětivost se vyplatilo. Vždy jsme upřednostňovali kvalitu před množstvím a naše služby byly založeny na poctivosti a poctivém jednání.

V současné době jednáme o několika možnostech vytvoření nového bankovního partnerství. Pokud budeme úspěšní, obnovíme naše služby v plné výši.

Děkuji za vaší podporu.

Tým Coinmate.io

Doporučujeme k přečtení: Rady a tipy ze světa kryptoměn

Další zajímavé články

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..