Bitcoin vstoupil do posledního měsíce roku 2019

Bitcoin vstoupil do posledního měsíce roku 2019 – čeká na nás býčí rally, nebo klesneme na roční minimum? Listopad nebyl pro Bitcoin zrovna příznivý. Po několika marných pokusech rozbít 9 500 USD následovaly více než tři týdny mizérie, po kterých Bitcoin klesl až na 6 500 USD. Pozitivní je, že se Bitcoinu podařilo odrazit a rychle získat přes 1300 USD, což změnilo trend v denním grafu z medvědího na býčí.

Bitcoin vstoupil do posledního měsíce roku 2019

Dnes 2. 12. 2019 se Bitcoin obchoduje za 7 310 USD. I přes zotavení však zůstávají medvědi v pohotovosti. Návrat k 6 500 USD nebo dokonce 6 000 USD stále hrozí, protože Bitcoin stále hledá pevné dno. Cena během minulého týdne vypadala relativně slušně, protože se snažila překonat 8000 USD. To zrovna moc nedopadlo a cena se dostala zpět na 7233 USD. Už jen z tohoto důvodu se dá v krátkodobém horizontu očekávat opakované testování minimálních hodnot nebo dlouhých období konsolidace. Klíčová bude další svíčka – ta nám napoví, jestli mají plnou kontrolu býci nebo medvědi.

Pokud by býci udrželi 7 800 USD jako novou úroveň podpory, mohlo to v nadcházejícím týdnu otevřít další klíčovou úroveň odporu na 9 050 USD. Naopak – pokud by se nepodařilo udržet cenu nad 6 900 USD, hrozil by Bitcoinu skoro až děsivý pád.

Kde můžete koupit kryptoměny

Kryptoměny můžete zakoupit na burze Binance – registrace zdarma je ZDE

Bitcoin můžete nakoupit za české koruny na CoinMate – recenze a návod jsme pro Vás napsali ZDE

Další zajímavé články

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..