Bitcoin se nachází v kritickém bodě

Bitcoin se nachází v kritickém bodě. Bitcoin dnes 29. 11 2019 zahájil obchodování na 7 600 USD, ca momentálně se drží na ceně 7 700 USD. S blížícím se víkendem a blížícím koncem listopadu se nachází cena Bitcoinů v kritickém bodě. Dominance Bitcoinu klesla na 68 %, ale je dost pravděpodobné, že se v blízké budoucnosti dostane opět k 70 %. Probíhající zotavení a zastavení ztrát znamená, že Bitcoin zůstává  – i pře zřetelné zpomalení – relativně býčí.

Bitcoin se nachází v kritickém bodě

V tuto chvíli se Bitcoin obchoduje přímo proti týdennímu odporu na úrovni 7 600 USD, což byla dříve dlouhodobá podpora, která byla ztracena minulý týden. Bitcoin tedy musí překonat týdenní odpor a najít během víkendu silnou podporu.

Bitcoin si teď každopádně musí udržet svou dynamiku, aby se dostal nad 8 000 USD a výše. V opačném případě by Bitcoiny rychle klesly pod 7 000 USD nebo dokonce k minulé podpoře 6 400 USD.

Vzhledem k náladě na trhu je jasné, že je před námi bod zlomu a tento víkend bude nesmírně důležitý. Během víkendu lze očekávat volatilitu, což by mohlo vést k zajímavé cenové akci.

Kde můžete koupit kryptoměny

Kryptoměny můžete zakoupit na burze Binance – registrace zdarma je ZDE

Bitcoin můžete nakoupit za české koruny na CoinMate – recenze a návod jsme pro Vás napsali ZDE

Další zajímavé články

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..