Bitcoin poskočil nad 10 800 USD

Bitcoin poskočil nad 10 800 USD. Cena Bitcoinu ve čtvrtek poskočila a dostala se až na 10 962 USD. Bitcoin se dokonce přiblížil k 11 000 USD, ale kupujícím došla energie, takže kritická úroveň nebyla překonána. Po mírné korekci se v době psaní 9. 10. 2020 Bitcoin obchoduje za cca 10 880 USD. Hybnost nicméně mírně polevila, přesto je stále na slušné úrovni.

Bitcoin poskočil nad 10 800 USD

Vypadá to, že hybnost stojí na podpoře na 10 600 USD, kterou je nutné za každou cenu udržet.

Bitcoin má tak relativně volnou cestu k 11 500 USD, pokud tedy kupující vytáhnou cenu nad krátkodobou překážku 11 000 USD. Cíl býků je pro tuto chvíli jasný – , aby překážka ve výši 11 000 USD padla a býci vytvořili maximální tlak na psychologickou úroveň 12 000 USD.

Nebude to ale úplně snadné. Index relativní síly momentálně směřuje dolů, což naznačuje návrat medvědů. Proto musíme počítat s tím, že během víkendu může mít přednost konsolidace.

V poslední době se objevila řada negativních zpráv jak o Bitcoinech, tak i trzích obecně, a je zřejmé, že přinejmenším za posledních několik měsíců byly pohyby aktiv korelovány s akciovými trhy. Řada opatření způsobila, že Bitcoiny prudce poklesly, ale jen krátkodobě. Nyní se Bitcoin zvolna šplhá vzhůru a je jen otázkou času, kdy dojde k zásadnímu průlomu. Je však pravděpodobné, že ještě předtím nás čeká kratší sešup dolů.

Doporučujeme k přečtení: Rady a tipy ze světa kryptoměn

Další zajímavé články

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..