Bitcoin klesl k 10 600 USD

Bitcoin klesl k 10 600 USD. Bitcoin pomalu ale jistě ztrácí půdu pod nohama. Ještě na začátku tohoto týdne dosahoval Bitcoin téměř k 10 800 USD. To ale bylo na začátku týdne. Teď se situace obrátila a Bitcoin jen s minimálním odporem klesá dolů. V době psaní 7. 10. 2020 se obchoduje za cca 10 610 USD a pravděpodobně se propadne k 10 200 USD.

Bitcoin klesl k 10 600 USD

Předběžná podpora na 10 600 USD totiž zrovna moc nezafungovala a namísto toho se obnovily nižší úrovně podpory na 10 500 USD. Také index relativní síly ukazuje na rostoucí vliv medvědů. I když to nemusí nutně znamenat, že se blíží downtrend, je zřejmé, že nějaká velká rally je nepravděpodobná.

Na poli trhu s Bitcoinem vládne poslední 2 měsíce celkem nudna, protože cena Bitcoinu se drží mezi 10 200–11 000 USD. A v posledních dnech se rozsah ještě více zúžil.

Bitcoin v současné době nemá sílu vynutit si obrat, a pokud se kupujícím nepodaří znovu získat kontrolu nad cenou, musíme počítat se zvýšením prodejního tlaku. Pár pozitiv tu ale je, např. že Bitcoiny v minulém týdnu uhájily úroveň podpory 10 500 USD. A navzdory veškeré negativitě obklopující v poslední době trhy s kryptoměnami volatilita Bitcoinu klesá. Dokonce ani po hacknutí KuCoinu, nebo žalování BitMEXu, cena Bitcoinu nereagovala negativně. Nárůst nových adres navíc naznačuje, že potenciální bull run nás teprve čeká.

Doporučujeme k přečtení: Rady a tipy ze světa kryptoměn

Další zajímavé články

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..