Korekce je tu – bude další run?

Korekce je tu – bude další run? Cena Bitcoinu se přiblížila k hodnotě 14 000 USD jen pouhé hodiny po průniku 13 000 USD, jenomže pak došlo k prudkému poklesu, který způsobil, že cena klesla o více než 2 000 USD. Dnes 28. 6. 2019 už ceny šplhají zpět a pohybují se okolo 11 760 USD. Většina analytiků je nyní přesvědčena, že se blíží další bull run.

Korekce je tu – bude další run?

Bitcoin se nachází v období vysoké volatility, což znamená, že jakýkoli pohyb bude takhle extrémní.  Hluboká korekce nakonec skončila, což vyvolalo aktuální rally.

Někteří obchodníci po včerejším mocném pádu Bitcoinu, který se shodoval s novými minimy, to viděli jako signál k nákupu dalších altcoinů. Dominantnost Bitcoinu v posledních dnech překročila 60 % a zaměřuje se výše. 63,5% dominance může být podle analytiků důležitou oblastí, kde se altcoiny odrazí. Pokud se odrazí, u altcoinů jako Ethereum, Ripple a Litecoin se očekává, že prudce stoupnou a započnou novou alt sezónu. Jiné, jako Binance IEOs, které byly kdysi vytvořeny jako další pomyslná zlatá husa, budou pravděpodobně považovány tváří v tvář regulační nejistotě za příliš riskantní.

Kde můžete koupit kryptoměny

Kryptoměny můžete zakoupit na burze Binance – registrace zdarma je ZDE

Bitcoin můžete nakoupit za české koruny na CoinMate – recenze a návod jsme pro Vás napsali ZDE

Další zajímavé články

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..