Blížíme se k rozhodující fázi

Blížíme se k rozhodující fázi. Bitcoin se dnes 3. 10. 2019 obchoduje za cca 8 330 USD. Což není od včerejška prakticky žádná změna. To ale nepotrvá věčně. Je otázka, jakým směrem se teď Bitcoin vydá. A to neví nikdo. Doslova NIKDO. Jsou 2 možné scénáře a nedá se ani odhadnout, který je pravděpodobnější. Půjdeme do bull marketu, nebo zvítězí býci?

Blížíme se k rozhodující fázi

Spadneme k 6 500 USD, nebo vystřelíme k 10 000 USD? Nevím. Osobně si myslím, že právě na 8 000 USD se bude rozhodovat, jestli půjdeme dolů, nebo nás čeká nějaký bullish scénář.

Altcoiny – altcoin season

Donekonečna omílaná altcoin season a s ní související růst altcoinů je stále v nedohlednu. Rok 2019 nebyl pro investory altcoinů přínosem. Na jednu stranu je pravda, že se letos 95 % altů odrazilo směrem nahoru, jenže léto pak vymazalo skoro 80 % zisků. Ani teď není situace zrovna růžová. Dominance Bitcoinu klesla ze 72 na 67,5 %, ale ani to altům nepomohlo. Pro většinu obchodníků je to zklamání. A jak to vypadá, do konce roku altcoin season – aspoň v pravém slova smyslu – zřejmě nebude. Nicméně – trh s altcoiny je nelikvidní a vyžaduje jen velmi malý kapitál, aby měl dramatický dopad. Se dvěma roky medvědího trhu a tlakem na prodej, který vyčerpává trh prodejců, může konečně nastat čas, aby se tato aktiva konečně vrátila na býčí trh.

Kde můžete koupit kryptoměny

Kryptoměny můžete zakoupit na burze Binance – registrace zdarma je ZDE

Bitcoin můžete nakoupit za české koruny na CoinMate – recenze a návod jsme pro Vás napsali ZDE

Další zajímavé články

Leave a Comment

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..